فروش زعفران ارزان

خرید و فروش زعفران ارزان رستورانی

زعفران رستورانی چیست؟ آیا رستوران ها در زمینه خرید و فروش زعفران ارزان فعال هستند یا از نمونه هایی هم چون نگین و سرگل هم بهره می برند؟

برای کسانی که در بازار زعفران فعال هستند، عبارتی به نام زعفران رستورانی بسیار آشناست، چرا که آنان از این زعفران برای مشتریانی بهره می برند که به دنبال خرید اجناس ارزان قیمت بوده و صرفا رنگ زعفران برایشان مهم است.

معمولا این مشتریان صاحب رستوران ها یا آشپزخانه دارانی هستند که به دلیل افزایش قیمت انواع زعفران توان خرید زعفران درجه یک را ندارد.

اما برخی از مشتریان مجموعه بازرگانی آرین که رستوران دار هستند، زعفران درجه یک فله ارقام نگین یا سرگل را خریداری می کنند که به نوبه خود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

فروش زعفران ارزان درجه یک

شاید این سوال در ذهن شما مطرح شود که زعفران ارزان درجه یک چیست؟

همان طور که می دانید برخی از کشاورزان هنگام برداشت و خشک نمودن زعفران خود دقت کافی را نداشته و زعفران هایی که به زحمت تولید کرده اند را به راحتی خراب می کنند، آنان با به کار گیری روش های بد برای خشک نمودن زعفران و همچنین ایجاد بهم چسبیدگی در زعفران محصول را از حالت معمول خارج کرده و کالای آنان قابلیت فروش در بازار صادراتی زعفران را دارا نخواهد بود و ناچار هستند تا کالای خود را به قیمت پایین در بازار به رستوران داران و یا کسبه بازار ارائه کنند.

اساسا زعفران تولیدی توسط این عزیزان به لحاظ رنگ و طعم مشکل خاصی ندارد، اما به لحاظ ظاهری نمی توان اظهار نظر خاصی در مورد محصول داشت.

بازرگانی آرین در کنار دیگر خشکبار خود، فروش زعفران ارزان را در دستور کار خود قرار داده و آماده است تا بهترین انواع زعفران ارزان را به شما عزیزان ارائه کند.

ما آماده ارائه بهترین ها هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − هفت =