پسته آجیلی احمد آقایی

خرید و فروش پسته آجیلی احمد آقایی رفسنجان

پسته آجیلی احمد آقایی در وضعیت فعلی بازار یک گزینه خوب برای خرید و فروش بوده و تجار رفسنجان و دیگر شهر ها حساب ویژه ای روی آن باز کرده اند.

همواره رفسنجان به عنوان یکی از قطب های تولید پسته در کشور بوده و انواع مختلفی از پسته را تولید می کند.

انواع پسته تولیدی رفسنجان کدامند؟

قطعا وقتی جایی را به عنوان قطب تولید یک محصول معرفی می کنیم، توان تامین تمامی محصولات را دارد، پس می توان گفت که رفسنجان تمامی انواع پسته ایران را تولید کرده و در زمینه معرفی این محصولات به بازار صادراتی بسیار فعال است.

در بین انواع پسته تولیدی در رفسنجان برخی از ارقام همانند پسته احمد آقایی می تواند یک گزینه جذاب برای کسانی باشد که در این زمینه خرید و فروش انجام می دهند.

انواع پسته آجیلی احمد آقایی

پسته آجیل احمد آقایی چندین نوع مختلف دارد که به شرح زیر می باشند:

پسته توچین: این نوع پسته در واقع بهترین نوع پسته احمد آقایی موجود در بازار بوده و تمامی بار پسته کاملا یکدست، درشت و خندان است.

این نوع پسته به دلیل این که درصد توچین یا خندان آن بالاست و پسته نیز درشت است، به نسبت بقیه ارقام قیمت بالاتری را داراست.

پسته معمولی: همان طور که از نامش پیداست، این پسته دارای کیفیت معمولی بوده به عبارت بهتر محصولی است که از دست کشاورز خریداری می شود.

این پسته برای کسانی که به صورت عمومی در زمینه خرید و فروش پسته فعالند، بهترین گزینه می باشد.

پسته آبخندان: در زمینه پسته آجیلی ما هیچگاه نمونه پسته آبخندان را توصیه نمی کنیم، اما به دلیل افزایش قیمت بی رویه پسته، برای برخورداری قشر های محروم تر جامعه ناچار هستیم تا از پسته احمد آقایی آبخندان برای منظور های آجیلی استفاده کنیم.

برای خرید پسته آجیلی احمد آقایی با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 10 =