خرید و فروش پسته کله قوچی آب خندان عید

پسته کله قوچی آب خندان را تا چه حد می توان برای مصارف آجیلی عید توصیه کرد؟ آبا خرید و فروش این محصول در بازار صادراتی بیشتر یا بازار داخلی؟

در ابتدای مقاله می بایست عرض کنیم که تحت هیچ عنوان استفاده از پسته کله قوچی آب خندان را برای فروش پسته شب عید توصیه نمی کنیم.

اما چرا؟

همان طور که می دانید پسته آب خندان در واقع همان پسته دهن بستی است که به روش مکانیکی و با هزینه کم خندان شده است.

استفاده از پسته آب خندان اگر با نام آب خندان و با قیمت واقعی محصول باشد، هیچ مشکلی ندارد، اما متاسفانه این پسته زمینه تقلب گسترده ای را در کشور برای سود جویان فراهم کرده است!

برخی از افراد با مخلوط نمودن پسته باکیفیت با کم کیفیت آب خندان سعی در گول زدن، خریداران دارند و محصول را به عنوان کالایی لوکس در فروشگاه خود عرضه می کنند.

ما در مقاله

فروشنده عمده پسته آجیلی اعلا ویژه نوروز

روش های شناسایی پسته آب خندان را کاملا توضیح دادیم.

باز هم تکرار می کنیم، اگر فروش پسته کله قوچی مکانیکی با نام آب خندان صورت بگیرد و قیمت آن واقعی باشد، مشکلی ندارد، اما مخلوط نمودن محصول باکیفیت و آب خندان قاعدتا مشکل زاست.

خرید و فروش پسته کله قوچی آب خندان

خرید پسته کله قوچی مکانیکی معمولا با هدف صادرات بوده و بسیاری از مصرف کنندگان این محصول برای خرید انواع مختلفی از آن اقدام می کنند.

در حال حاضر این پسته به دلیل این که کالایی پر مصرف در زمینه صادرات و بسته بندی صادراتی پسته است، در نتیجه شاید لازم باشد تا برخی از مزیت های آن را برای این مهم بیان کنیم:

  • ریسک آفلاتوکسین پایین
  • قیمت مناسب
  • حجم تامین قابل توجه
  • مشتریان زیاد
  • رقابتی بودن محصول
  • و…

بازرگانی آرین با فروش پسته کله قوچی خندان، دهن بست و آب خندان زمینه را برای فعالیت تجاری ایمل فراهم نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − چهار =