کشمش مویز جدید

خرید و فروش کشمش مویز جدید بی هسته

منظور از کشمش مویز جدید بی هسته چیست؟ آیا تازه بودن این محصول تاثیری در میزان خرید و فروش آن در بازار تاثیر زیادی خواهد داشت؟

بیایید تا قبل از پاسخ دادن به این سوالات بررسی کنیم که کشمش مویزی که در کشور ما به فروش می رسد، در کدام کشور ها تولید و سپس به کشور ما وارد می شود؟

همان طور که در بسیاری از مقالات سایت آرین بیان شد، دو کشور عمده کشور مویز وارداتی به کشورمان را تولید می کنند، اولین کشور افغانستان است و دومی ازبکستان ….

کشور افغانستان دارای کشمش مویز های هسته دار و بی هسته بوده و سالانه حجم زیادی از محصولات این کشور به کشورمان وارد می شود، کشمش مویز افغانستان گرد بوده و نسبتا ریز هستند.

و اما کشور ازبکستان به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدکننده های کشمش مویز در دنیا بوده و محصولات درشت و بند انگشتی این کشور به کشور ما وارد می شود.

البته به دلیل افزایش قیمت ارز در کشور ما، واردات محصولات ازبک و افغان نسبتا کمتر شده، اما با توجه به نرخ مصرف این محصولات وادرات این محصولات انجام می شود.

کشمش مویز جدید بخرید!!

نکته ای که در خرید کشمش مویز اهمیت دارد این است که سعی کنید همیشه کشمش مویز جدید بخرید.

چرا که در صورت این که تامین کننده شما در افغانستان یا ازبکستان بار کهنه در اختیارتان قرار دهد، قطعا محصول شما کیفیت لازم را برای فروش نداشته و فروش محصول شما با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

بازرگانی آرین در حال حاضر خرید و فروش انواع کشمش مویز جدید افغان و به صورت محدود تر ازبک را در دستور کار قرار داده و تمام تلاش خود را برای تامین محصولات درجه یک انجام می دهد.

برای دریافت قیمت و انواع محصولات آرین با بخش فروش ما در تماس باشید تا بهترین ها را به شما ارائه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + سه =