خرید پسته آجیلی دستچین اکبری – کله قوچی – احمد آقایی

پسته آجیلی دستچین که در کیفیت های اکبری – کله قوچی – احمد آقایی وارد بازار ایران می شود با خرید مستقیم می تواند رضایت مشتریان را جلب نماید.

پسته در کیفیت های مختلف وارد بازار داخل می شود و متناسب با شهرهای مختلف و مناطق مختلف در شهرهای ایران امکان ارائه پسته را با کیفیت های مختلف داریم.

در برخی از شهرهای ایران به کیفیت بسیار اهمیت می دهند و پسته آجیلی دستچین شده در اولویت خرید قرار می گیرد و برخی از شهرها و مناطق نیز مقوله قیمت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

در مناطق کیفیت محور می توانیم نمونه های پسته آجیلی دستچین را با کیفیت اکبری، کله قوچی و احمد آقایی ارائه نمائیم و در مناطق قیمت محور می توانیم نمونه هایی مانند پسته فندقی و نمونه های پسته آب خندان را ارائه نمائیم.

پسته آب خندان و پسته میکس که از پسته طبیعی خندان و آب خندان به نسبت های مختلف و درصد متفاوت می باشد مقوله قیمت را رعایت نموده و ارزان تر به بازار ارائه می شود و می تواند رضایتمندی را در مشتریان به دنبال داشته باشد.

تنوع پسته ایرانی این امکان را به وجود می آورد که بتوانیم قیمت های مناسب را برای ذائقه و سلیقه های مختلف ارائه نمائیم و خوشبختانه امکان بالانس نمودن قیمت این خشکبار وجود دارد.

در خرید پسته آجیلی دستچین به ظاهر پسته و درشتی آن بسیار توجه می شود و مشتریان این محصول بسیار از نمونه اکبری و کله قوچی استقبال می نمایند و هر دو نمونه از نظر ظاهر و مزه رضایت مندی مشتریان را جلب می نمایند.

خوشبختانه مناطق مختلفی از کشور از کرمان، رفسنجان، خراسان و … با کیفیت های مختلف از پسته آجیلی دستچین شده را تولید می نمایند و وارد بازار داخل می نمایند و خوشبختانه امکان تأمین کیفیت مطلوب را در تمام طول سال داریم.

منکر آن نمی توانیم بشویم که حوزه پسته از پسته معمولی گرفته تا پسته آجیلی دستچین دچار نوسانات قیمت مختلفی می شود و واسطه ها در بازار پسته متعدد می باشد و در انبار نمودن این محصول توسط افراد مختلف، مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد.

در برخی از ماه های سال با کمبود پسته آجیلی دستچین روبرو بودیم و حتی شاهد انبار نمودن نمونه های لوکس توسط افراد مختلف بوده ایم و در تأمین پسته برای مشتریان، حضور واسطه های مختلف که افزایش قیمت پسته را به وجود آورده بودند را شاهد بودیم.

انبار نمودن پسته در زمان هایی که نیاز بازار بالا می باشد مسأله ای هست که حوزه قیمت گذاری پسته را با مشکلات بزرگی روبرو نموده است و کمبود پسته با توجه به انبار نمودن یا نبود محصول باعث افزایش قیمت در این حوزه می شود.

از طرفی قیمت پسته به شدت تحت تأثیر موارد مختلفی از جمله قیمت دلار می باشد و از این رو در زمان خرید این محصول در تمام طول سال می توانید منبعی آگاه و آشنا به بازار داخل و منبعی بی واسطه و مستقیم را برای خرید و فروش این محصول انتخاب نمائید.

دسترسی به گسترده ترین حجم پسته ایرانی با کیفیت های مختلف از پسته آجیلی دست چین گرفته تا بارهای ارزان این امکان را به مجموعه آرین داده است که بتواند رضایت و اعتماد مشتریان داخلی و خارجی را جلب نماید.

ما در تمام طول سال امکان تأمین پسته برای بازار داخل و بازارهای صادراتی را میسر نموده و در کنار تنوع خوب محصول امکان ارائه قیمت های مشتری پسند را خواهیم داشت.

پسته آجیلی دستچین خام و شور

پسته آجیلی دستچین به صورت فرآوری شده با طعم های مختلف توسط تولیدکنندگان ایرانی وارد بازار می شود و متناسب با ذائقه های مختلف با طعم های متفاوت فرآوری می شوند.

ارائه پسته آجیلی دستچین هم به صورت خام و هم به صورت فرآوری شور، زعفرانی، تفت اروپایی و … می باشد و این امکان در مجموعه ما به وجود آمده است که بتوانیم متناسب با نیاز مشتریان، بهترین کیفیت از فرآوری را ارائه نمائیم.

در چند سال اخیر امکان تفت پسته آجیلی دستچین به روش های جدید و با طعم های مناسب و مطلوب به وجود آمده است و نمونه پسته تفت اروپایی یک پیشنهاد ویژه و عالی هم برای بازار ایران و هم مطلوب بازارهای صادرات بخصوص کشورهای اروپایی می باشد.

در نمونه پسته خام برای بازار صادراتی یک محصول بی نظیر را برای بازار صادراتی پیشنهاد می نماییم که نمونه پسته ارگانیک ایران می باشد که به صورت خام یک گزینه عالی و بدون نقص برای لوکس ترین بازارها می باشد و از نظر سلامت پسته، بی نظیر می باشد.

پسته ارگانیک با بهترین کیفیت و با استاندارد مطلوب بازارهای هدف اروپایی می تواند طعمی بی نظیر را به مشتریان هدیه نماید و با توجه به استقبال بازار جهانی از محصولات سالم می توانید پسته ارگانیک باغی بارانی را انتخاب نمائید.

امکان ارائه انواع پسته فندقی، کله قوچی، اکبری و احمد آقایی را به صورت ارگانیک در انس های مختلف را داریم و برای پسته های طبیعی نیز می توانید با ما بهترین انس های پسته و بهترین فرآوری را تجربه نمایید.

پسته آجیلی دستچین صادراتی

با توجه به بازارهای مختلف صادراتی و با  اشراف نسبت به ذائقه ها در کشورهای مخلتف و بازارهای متعدد می توانیم با تجربه صادرات در این حوزه، متناسب با هر بازار مجموعه ای از محصولات پسته آجیلی دستچین، مطلوب بازار هدف تان را ارائه نمائیم.

انتخاب محصول مناسب، فرآوری مطلوب، استانداردها و گواهی های لازم و شرایط مطلوب صادرات را در مجموعه آرین به وجود آورده ایم تا بتوانید در کنار ما صادراتی پویا و موفق را تجربه نمائید.

در جهت انحام یک صادرات موفق با توجه به بازار پررقیب روی تجربه صادرات مجموعه تمرکز نموده و می توانید بهترین کیفیت و قیمت را در تمام طول سال در مجموعه ما داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − یازده =