خرید پسته ارزان قیمت در عراق

خرید پسته ارزان قیمت برای بازار عراق در حال حاضر به یکی از متد های تجار این کشور برای شکستن نرخ پسته ایرانی تبدیل شده و صادرات این محصول به کشور مذکور را بسیار سخت کرده است.

در همسایگی کشور ما کشور هایی هستند که با تولیدات اندک نمی توانند پاسخ گوی نیاز مردم خود به مواد غذایی باشند و به همین جهت در زمینه واردات محصولات مخلتف از کشور های همسایه مبادرت می ورزند.

این کشور ها به دلیل شناخت کامل از بازار ایران و انواع محصولات تولیدی در کشورمان سعی می کنند تا ارزان ترین نوع محصولات را برای کار خود انتخاب کرده و از خرید کالا های با قیمت گران در بازار اجتناب می کنند.

همان طور که گفتیم تجار عراقی سعی می کنند تا با ارائه قیمت های پایین برای پسته ایران قیمت ها را بشکنند و رقابت در بازار این کشور را به حد زیادی افزایش دهند.

در این بین تجار ایرانی دو راه دارند:

اول این که پسته خوب خود را با قیمت ارزان در بازار این کشور عرضه کنند.

دوم این که از کیفیت پسته خود بکاهند.

اکثرا روش دوم را انتخاب می کنند…..

نحوه خرید پسته ارزان قیمت

اگر به فکر صادرات پسته به عراق هستند ما توصیه می کنیم تا به جای این که پسته ارزان قیمت را خریداری کنید، سعی کنید تا مشتریان خود را قانع به خرید پسته مرغوب نمایید.

اما اگر مشتریان شما راضی به خرید نشدند، چاره ای جز پیشنهاداتی که در پایین ارائه می کنیم نیست.

اول این که پسته خندان طبیعی با سایز ریز را به آن ها پیشنهاد بدهید، قطعا بعد از نمونه های مرغوب این نمونه پسته می تواند گزینه خوبی برای صادرات به عراق باشد.

در مراحله دوم شما می توانید از پسته های آب خندان استفاده کنید که اگر کیفیت خوب آن انتخاب شود قطعا مانعی برای صادرات وجود نخواهد داشت.

در نهایت پیشنهاد سوم که اصلا توصیه نمی کنیم مخلوط نمودن پسته های باکیفیت با کم کیفیت برای شکستن قیمت است که تحت هیچ عنوان توصیه نمی شود.

اگر به فکر خرید پسته ارزان قیمت هستید توصیه می کنیم قبل از هر چیز با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 5 =