پسته انس 20

خرید پسته انس 20 اکبری – کله قوچی

پسته انس 20 در ارقام اکبری و کله قوچی را می توان بهترین محصول برای خرید و فروش در بازار صادراتی و داخلی دانست، اما حجم تولید آن چقدر است؟

بسیاری از مشتریان که به دنبال محصول لوکس هستند، سعی دارند تا سفارش خرید پسته درجه یک انس 20 را برای ما گذاشته و بازرگانی ما در پی تامین این محصول اقدام می کند.

اما هر مشتری با توجه به نوع نیاز خود اقدام به خرید نوع خاصی از این محصول نموده و طبعا هر محصول دارای نرخ منحصر به فرد خود می باشد.

مشتریان داخلی:

مشتریان داخلی که بخش اعظم خریداران پسته با انس درشت را تشکیل می دهند، سعی می کنند تا انواع دستچین شده این محصول را خریداری کرده و به رویت محصول بسیار حساس هستند.

آنان سعی می کنند تا ضمن دقت در انس پسته، مواردی همچون میزان سفیدی پوست پسته، شکل مغز پسته و موارد این چنینی را مد نظر قرار دهند.

نکته مهم در مورد انواع پسته آجیلی درشت که مشتریان به دنبال آن هستند این است که این نوع پسته بسیار گران بوده و قطعا برای کیفیت بالا باید هزینه زیادی را انجام دهند.

مشتریان صادراتی:

مشتریان صادراتی به اندازه مشتریان داخلی به دستچین بودن یا نبودن کالا اهمیت نمی دهند، اما مساله مهم در ارتباط با خرید این عزیزان این است که کالایی که برایشان تامین می شود، حتما می بایست بر اساس استاندارد های بین المللی و در بسته بندی مورد آنان باشد.

تولید پسته انس 20

با توجه به خشک سالی های اخیر در کشور ما، تولید پسته با افت محسوس رو به رو شده و کسانی هم که تولید پسته دارند، نمی توانند پسته درشت تولید کرده و در نتیجه زمینه تامین چنین محصولاتی بسیار کم شده است.

ارقامی همانند اکبری و کله قوچی که فراوان ترین پسته ها در انس مذکور هستند نیز با کاهش تولید رو به رو شده و ما شاهد آن هستیم که صادرکنندگان و فروشندگان داخلی با مشکل تامین پسته درشت رو به رو شده اند.

با این حال بازرگانی آرین آماده است تا در زمینه تامین این نوع پسته در سطح داخلی و بین المللی همکاری لازم را با شما همکاران گرامی داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هشت =