قیمت خرید انواع زرشک دانه اناری ایران

زرشک دانه اناری ایران دارای گرید بندی های مختلف بوده و هر گرید قیمت خرید خاص خود را دارد، به همین جهت اگر می خواهید در زمینه فروش این محصول موفق باشید، به نرخ گذاری کالا دقت کنید.

یکی از محصلاتی که در طی تماس های تلفنی مشتریان در حجم بالا از ما در خواست می شود، زرشک می باشد.

قطعا پارامتر هایی از جمله فصل، میزان موجودی، قیمت و… بر نوع درخواست مشتریان موثر بوده و آنان با توجه به نوع نیاز خود اقدام به ثبت سفارش خرید می کنند.

بیایید با هم نکات مختلف را پیرامون خرید زرشک دانه اناری ایران بررسی کنیم …..

بهترین زمان خرید:

مشخص کردن بهترین زمان خرید برای خشکبار اندکی سخت است، چرا که باید پارامتر های مختلفی را برای ان در نظر گرفت، اما به صورت کلی بر اساس تجربه می توان بهترین زمان خرید زرشک دانه اناری ایران را فصل برداشت این محصول دانست.

فصل برداشت زرشک دانه اناری در مهر ماه بوده و تا زمانی که فرایند خشک سازی و آماده سازی کالا کامل شود، آبان ماه شده پس بهترین زمان خرید زرشک دانه اناری را می توان آبان ماه دانست.

در این زمان خرید زرشک دو مزیت عمده دارد:

  1. کیفیت زرشک بالا بوده و با زرشک پفکی برابری می کند، پس مشتریان از کیفیت محصولات ما راضی خواهند بود.
  2. قیمت کالا به دلیل فراوانی اجناس کشاورزی در بازار بسیار مناسب است.

از چه کسی بخریم؟

بسیاری از افراد که ما با آنان در بازار برخورد داریم، از ما می پرسند که زرشک دانه اناری را از چه کسی بخریم؟ پاسخ ما به آنان این است که آنان باید فروشنده ای متعهد را پیدا کنند و خرید خود را از وی انجام دهند.

اگر دنبال فروشنده برای محصول مورد نیاز خود هستید، بازرگانی آرین می تواند در این زمینه شما را یاری کند.

انواع زرشک دانه اناری ایران

انواع زرشک دانه اناری که در ایران وجود دارد، را می توان به شرح زیر دانست:

زرشک دانه اناری درجه یک:

این نوع زرشک به واسطه کیفیت بسیار خوب خود مشتریان زیادی را در بازار داشته و به همین دلیل موجودی آن در طی زمان بسیار کوتاهی تمام می شود، پس اگر به فکر خرید این نوع زرشک هستید، قبل از فصل برداشت با ما هماهنگ باشید.

قیمت این زرشک به نسبت بقیه انواع بالاتر بوده و شما برای خرید آن باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

نکته: ترجیحا به دلیل کم بودن این نوع زرشک در بازار برای صادرات از آن استفاده نکنید، یا اگر می خواهید آن را صادر کنید، سعی کنید تا زرشک دانه اناری مورد نیاز کل سال را در همان فصل برداشت بخرید.

زرشک دانه اناری معمولی:

فراوان ترین نوع زرشک بازار است!

بسیاری از فروشندگان این زرشک را تحت عنوان زرشک درجه یک می فروشند، اما ما به عنوان فروشنده محصول و کسی که در زمینه تجارت زرشک فعالیم، پس می دانیم که زرشک درجه یک چیست و زرشک معمولی کدام است ….

توصیه ما به شما این است که تا جای ممکن زرشک معمولی را برای مشتریان خود عرضه کنید تا بتوانید در تمام طول سال محصول را باکیفیت یکسان به آنان ارائه کنید.

زرشک درجه دو:

شاید جالب باشد بدانید که این زرشک برای صادرات به ترکیه بسیار استفاده می شود و تا چند ماه بعد از فصل برداشت در بازار موجود است.

اگر مشتری در ترکیه دارید، از این نوع زرشک استفاده کنید، این زرشک اگر چه کیفیت پایینی دارد اما قیمت آن بسیار مناسب است.

تغییرات قیمت انواع زرشک دانه اناری ایران

در نهایت به مهم ترین بخش این مقاله می رسیم که می خواهیم طیف تغییرات زرشک دانه اناری را بررسی کنیم ….

همان طور که در بالا گفتیم بهترین قیمت برای خرید زرشک دانه اناری ایران در فصل برداشت این محصول است، اما دقت کنید که گاهی در بازار به دلیل عدم وجود برخی از مشتریان صادراتی قیمت پایین می آید.

با کم تر شدن زمینه جنس در بازار کشورمان، قیمت زرشک افزایش می یابد، اما زمانی که در اردیبهشت، زرشک پفکی صادراتی برداشت می شود، روی قیمت دانه اناری تاثیر گذاشته و این نوع زرشک را به حاشیه می راند.

به صورت کلی قیمت زرشک دانه اناری همیشه بعد از زرشک پفکی بوده و این نوع زرشک به عنوان کالای دوم در بازار شناخته می شود، پس اگر به فکر تجارت هستید، این نکته را در نظر بگیرید.

صادرات زرشک دانه اناری ایران

از خرید و فروش داخلی زرشک که بگذریم به صادرات زرشک دانه اناری می رسیم….

زرشک دانه اناری در گرید بندی های مختلف در بالا به شما معرفی شد، هر گرید وابسه به نوع بازار هدف برای صادرات استفاده می شود…

به عنوان مثالی که بیان کردیم گرید سه به کشور ترکیه و گرید های بهتر برای صادرات به کشور های اروپایی و هر کشوری که زرشک ایران را می شناسد صادر می شود.

در صادرات زرشک دانه اناری شما مشکلی چندانی را ندارید و می توانید از هر بازار هدفی برای کار خود استفاده کنید، فقط باید در هنگام فراوری محصول به میزان رطوبت و روغنی که به کالا وارد می کنید دقت داشته باشید.

صادرات زرشک ایران می تواند برای کشورمان ارز آوری خوبی داشته باشد، پس سعی کنید تا برای فروش این محصول خوب در بازار بین المللی برنامه ریزی کرده و قطعا موفق شوید.

اگر در مسیر بازاریابی بین المللی و تجارت این محصول با مشکلی رو به رو هستید، می توانید با بخش فروش بازرگانی ما در تماس باشید و مشاوره کامل در زمینه تجارت این محصول را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 6 =