زرشک دانه اناری لوکس

فروش و صادرات زرشک دانه اناری لوکس خراسان

زرشک دانه اناری لوکس خراسان همواره به دلیل قیمت عالی یک گزینه جذاب برای فروش داخلی و صادرات به دیگر کشور های خریدار این محصول است.

زرشک دانه اناری درجه یک

زرشک همیشه به عنوان یک محصول ایده آل برای صادرات و فروش به بسیاری از کشور ها شناخته می شود، در حال حاضر کشور ما توانسته است در تولید زرشک یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان بوده و مشتریان زیادی را در اقصی نقاط کشور داشته باشد، به همین واسطه مشتریان خارجی سعی می کنند تا با تهیه ارقام مختلفی از زرشک ایران، بتوانند طیف وسیعی از مشتریان خود را پاسخ گو باشند، مجموعه آرین همیشه سعی داشته تا با معرفی محصولات مختلف بهترین گزینه ها و فرصت ها را به شما معرفی نموده تا شما عزیزان بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

ما در این مقاله پیرامون زرشک دانه اناری به خصوص نمونه های لوکس این محصول بحث و گفتگو خواهیم کرد ….

شما به عنوان خواننده این مقاله قاعدتا سوال هایی در ذهن خود دارید که به دنبال پاسخ آن هستید، ما سعی می کنیم تا با طرح سوال ها و جواب های گوناگون پاسخی به ابهامات شما داشته باشیم.

تفاوت زرشک دانه اناری و پفکی چیست؟

همان طور که از نام آن پیداست، زرشک پفکی به دلیل این که کشاورز زمان بیشتری را صرف خشک کردن محصول می کند، به حالت پف دار یا پفکی خشک شده و از آن طرف به دلیل آن که زرشک دانه اناری مدت کمی بعد از برداشت خشک می شود، اندکی حالت چروکیده داشته و نگاه اول می توان به راحتی این دو محصول را تفکیک کرد.

بهترین زمان خرید زرشک دانه اناری چه زمانی است؟

اگر قصد خرید زرشک دانه اناری لوکس یا کیفیت های دیگر این محصول را داشته باشید، بهترین زمان تهیه این محصول آبان ماه و دقیقا بعد از فصل برداشت این محصول می باشد، چرا که کشاورزان به محض برداشت و خشک شدن اجناس خود سریعا آن را راهی بازار می کنند و کیفیت های فوق العاده ای را می توان در بازار پیدا و خریداری کرد.

نکته مهم: یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید زرشک دانه اناری اول فصلی اهمیت دارد این است که شما توجه داشته باشید که زرشک خیس یا نم دار خریداری نکنید.

اما چرا ؟

به دلایل زیر:

  • زرشک هنگامی که خیس باشد، وزن زیادی از دست خواهد داد و در طی مدت نگهداری محصول متضرر خواهید شد.
  • اگر زرشک خیس یا نم دار خریداری کنید، احتمال کپک زدگی جنس بسیار بالاست.
  • در صورتی که قصد صادرات محصول را داشته باشید، رطوبت بیش از حد باعث رد شدن زرشک شما در گمرگ خواهد شد.
  • اگر زرشک را برای بسته بندی استفاده می کنید، بعد از چند وقت تغییر رنگ بسیار شدیدی را را ملاحظه خواهید کرد.
  • و….

اگر سوالات دیگری در مورد زرشک دانه اناری لوکس یا زرشک پفکی لوکس دارید، می توانید ضمن مطالعه مقالات دیگر سایت ما، از کارشناسان فروش شرکت نیز برای پاسخ گویی استفاده کنید.

اگر به فکر صادرات به دیگر کشور ها هستید، می توانید مقاله زیر که در ارتباط با صادرات به روسیه است، بهره لازم را ببرید.

صادرات زرشک به روسیه

بازرگانی آرین چهار رده کیفی مختلف را برای زرشک دانه اناری خود معرفی کرده که با توضیح مختصر برای هر یک در خدمت هستیم.

  1. زرشک دانه اناری لوکس: این نوع زرشک همان طور که از نامش پیداست، بهترین نوع زرشک بازار بوده و کاملا درشت، یکدست، بدون پوچ و دارای رنگ خوبی می باشد.
  2. زرشک دانه اناری درجه یک: این زرشک اندکی نسبت به مورد قبلی ریز تر بوده و مشخصات این محصول را حتی المکان داراست.
  3. زرشک دانه اناری معمولی: زرشک معمولی دارای سایز متوسط بوده و اندکی پوچ و خراب در بار مشاهده می شود.
  4. زرشک درجه دو اناری: این مدل زرشک برای مصارف عمومی بوده و دارای کیفیت پایینی است و نه رنگ مناسبی دارد و نه برای فروش تکی در فروشگاه مناسب است.

صادرات زرشک دانه اناری لوکس

پس از آن که این محصول را به خوبی شناختیم، حال بهتر است تا اندکی پیرامون صادرات زرشک دانه اناری با هم به بحث و گفتگو بنشینیم.

زرشک دانه اناری همانند زرشک پفکی مشتریان خاص خود را داشته و کیفیت های مختلف آن برای مشتریان مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله مشتریانی که به دنبال صادرات این جنس از کشور ما هستند، می توان به ترکیه، روسیه، امارات و کانادا اشاره کرد که هر یک نوع خاصی از زرشک را خریداری می کنند.

برای صادرات زرشک می بایست صادرکننده ای که قصد این کار را دارد، به نکات مختلفی توجه داشته باشد تا بتواند، بهترین محصول را برای کار خود انتخاب نماید.

اولین نکته در بحث صادرات همان طور که در بالا بیان شد، این است که صادرکننده به رطوبت کالایی که خریداری می کند، توجه زیادی داشته باشد، تا در هنگام صادرات و فروش محصول به مشکل خاصی برخورد نکند.

دومین نکته که در تجارت و فروش زرشک اهمیت دارد، بحث نوع بسته بندی زرشک دانه اناری است.

بسیاری از مشتریان ما درخواست دارند که زرشک را داخل پلاستیک و سپس داخل کارتن قرار دهیم که این موضوع برای کالای مرطوبی هم چون زرشک امکان پذیر نیست، چرا که اگر مسیر صادرات طولانی باشد، زرشک داخل پلاستیک بخار کرده و کاملا سیاه می شود.

حال سوال مطرح می شود که بسته بندی صادراتی زرشک چیست؟

برای انتخاب بسته بندی مناسب جهت زرشک دو راه داریم:

اول این که زرشک را مستقیم داخل کارتن ریخته و درب آن را پلمپ کنیم.

راه دوم این است که زرشک را داخل کیسه متقال قرار داده و پس از آن محصول را بسته بندی و برای مشتری ارسال کنیم، که البته با توجه به قیمت بالای پارچه متقال و هزینه بر بودن آن اکثر مشتریان از این کار اجتناب کرده و به صورت مستقیم زرشک را داخل کارتن می ریزند.

در نهایت اگر بخواهیم این مقاله را جمع بندی کنیم، زرشک دانه اناری لوکس خراسان و …. همه بر اساس نیاز مشتری در بازار قابل تامین بوده و شما می توانید هر یک از محصولات ما را که برای فروش داخلی و صادرات نیاز دارید، با بهترین قیمت از ما تهیه نمایید.

ممنون از توجه شما به این مقاله ……

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 8 =