زرشک دانه اناری مرغوب

صادرات زرشک دانه اناری مرغوب خراسان

زرشک دانه اناری مرغوب خراسان همواره گزینه ایده آلی جهت صادرات به کشور هایی همانند ترکیه، عراق و … بوده، اما دلیل آن چیست؟

همیشه می بایست یکی از مهم ترین نکاتی که در تجارت زرشک در کشور هایی همانند ترکیه و عراق در نظر بگیریم این است که رقبای زیادی در این کشور ها منتظر هستند تا ما قیمت های بالاتر از عرف بازار را به مشتریان خود پیشنهاد دهیم، تا آنان سریعا بازار فروش محصول ما را در اختیار خود بگیرند، یکی از مهم ترین پارامتر های دخیل در تجارت زرشک صادراتی قیمت (زرشک) می باشد.

زرشک دانه اناری مرغوب همواره توانسته است، به عنوان یک محصول با قیمت مناسب جهت صادرات به کشور های مختلف خود را مطرح کرده تا تجار بتوانند با خیال راحت محصولی باکیفیت را به دیگر کشور ها صادر نمایند.

زمان خرید زرشک دانه اناری مرغوب؟

همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید، نمونه قرار داده شده مربوط به خرید های اول فصل مجموعه خشکبار بازرگانی آرین است.

زرشک دانه اناری درجه یک

این محصول همان طور که از تصویر پیداست، دانه بندی درشت داشته و کاملا یک دست و تمیز است، و طبق گفته (نویسنده) در بالا این محصول در اول فصل تهیه شده است، در نتیجه ضمن قیمت مناسب تر در زمان فراوانی محصول می توانید کیفیت بهتری را نیز خرید نمایید.

بازرگانی آرین هنگان آماده سازی زرشک دانه اناری برای صادرت، این کالا را در کارتن های استاندارد صادراتی بسته بندی نموده تا شما بتوانید با اطمینان از نوع بسته بندی این محصول را به هر کجای دنیا صادر نمایید.

در برخی موارد صادراتی به درخواست مشتریان محترم (و پرداخت هزینه) این محصول در کیسه های با جنس پارچه متقال بسته بندی شده تا مشتریان محترم از ماندگاری 100% جنس اطمینان حاصل کنند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد تجارت این محصول می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صادرات زرشک و انواع زرشک صادراتی توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه فرمایید:

بازار زرشک صادراتی ایران

مطالعه این مقاله را توصیه می کنیم ….
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =