زرشک صادراتی پفکی

زرشک صادراتی پفکی اعلا مخصوص تجارت با امارات

زرشک صادراتی پفکی اعلا یکی از محصولات مخصوص و ویژه جهت تجارت با کشورهایی همچون امارات است که در کنار زعفران قائنات، از ارزش بالایی برخوردار می باشد.

همان طور که می دانید، بازار دبی واقع در امارات به عنوان یک بازار بین المللی از موقعیتی ویژه برای عرضه ی انواع محصولات ایران و صادرات مجدد برخوردار است.

از این رو امارات به عنوان یکی از مقاصد صادراتی محصولات خاصی چون زرشک و زعفران قائنات می باشد.

زرشک صادراتی پفکی به عنوان یکی از بهترین زرشک های تولید شده در ایران، قابلیت کار در بازار جهانی از جمله امارات را دارد و از این رو این محصول توسط تجار و شرکت های بازرگانی به این بازار صادر می شود.

زرشک صادراتی پفکی طبیعتاً بسته به میزان کیفیتی که ارائه می شود، قیمت های متفاوتی نیز دارد که هر کدام بسته به بازار هدف جهت صادرات مجدد، می تواند انتخاب مناسبی باشد.

بسته بندی زرشک صادراتی پفکی و دانه اناری

در این بین اما نحوه ی ارسال زرشک جهت صادرت و تجارت با امارات و دیگر کشورها نیز اهمیت زیادی دارد که در بهترین حالت بسته بندی کردن زرشک صادراتی پفکی است.

این محصول در بسته بندی های چوبی، پاکت و پت آماده می شود که بدون شک با توجه بیشتر به مقوله بسته بندی زرشک صادراتی پفکی، زمینه برای جذب بیشتر تاجران بین المللی در بازار امارات فراهم خواهد شد.

از دیگر ارقام زرشک صادراتی ایران، می توان به زرشک دانه اناری اشاره کرد که در مقایسه با زرشک صادراتی پفکی، قیمت پایین تری دارد.

تفاوت عمده این دو نوع زرشک به نحوه ی خشک شدن و زمان مورد نیاز برای این کار بر می گردد که همین عامل موجب می شود قیمت زرشک پفکی به دلیل طولانی تر بودن پروسه ی تولید، بیشتر بوده و محصول با کیفت تری برای عرضه در بازار جهانی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =