زرشک لوکس پفکی

صادرات انواع زرشک لوکس پفکی قائنات

زرشک لوکس پفکی همانند انواع دیگر مثل دانه اناری و زیرتالاری از قائنات و بیرجند تهیه شده و صادرات آن رونق ویژه ای دارد.

زرشک به عنوان یکی از مهم ترین محصولات صادراتی کشورمان بوده و بسیاری از شرکت های فعال در زمینه صادرات، این محصول را در لیست صادرات خود قرار می دهند.

همان طور که گفته شد، برخی از این شرکت ها ترجیح می دهند تا نوع پفکی را برای کار خود انتخاب کنند و برخی از این شرکت های ارقام دانه اناری یا زیرتالاری را جها امور صادراتی خود استفاده می نمایند.

پفکی درجه یک آرین

وقتی که بحث صادرات مطرح می شود، تامین کنندگان محصول می بایست توجه زیادی را به کیفیت کالایی که آن را می فروشند، داشته باشند، در همین راستا بازرگانی خشکبار آرین توجه ویژه ای را در حوزه تامین محصولات خود برای مشتریان محترم دارد.

مشخصات زرشک لوکس پفکی

اگر بخواهیم با شما صادقانه صحبت کنیم، این که زرشک از بیرجند تهیه شده باشد یا از قائنات، فرق زیادی در کیفیت آن ندارد، تفاوتی که در کیفیت زرشک تامین شده از این شهر وجود دارد، نحوه آماده سازی و فرآوری محصول است.

به همین دلیل اگر در زمینه تجارت زرشک فعال هستید بیشتر به کیفیت محصول توجه کنید، تا شهری که کالا را از آن می خرید.

حال این مشخصات چه هستند؟

زرشک خوش رنگ است!

اولین مولفه ای که در تجارت زرشک اهمیت دارد این است که کالای مورد بحث دارای رنگ مطلوبی باشد، اگر شما برای صادرات انواع بد رنگ یا دارای رنگ تیره را خریداری کنید، قطعا محصول شما برگشت خواهد خورد.

زرشک درشت است!

عبارتی که من برای زرشک درشت به کار می برم، این است که زرشک دانه تسبیحی است، یعنی درشتی جنس به اندازه یک دانه تسبیح است که در نوع خود بسیار ویژه می باشد.

زرشک یک دست است!

برخی از فروشندگان با مخلوط کردن انواع مختلف زرشک، کالایی را به شما تحویل می دهند که به هیچ وجه در خور صادرات نیست، پس هنگام خرید محصول به این نکته دقت زیادی داشته باشید.

مشخصات دیگری هم چون بسته بندی مناسب، رطوبت کافی و … نیز برای صادرات این محصول مهم است که در تمامی ارقام زرشک مورد توجه قرار می گیرد.

اگر علاقه مند به صادرات زرشک هستید، مطالعه مقاله زیر را به شما توصیه می کنیم:

صادرات زرشک به ترکیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − یک =