قیمت روز انواع زرشک پفکی صادراتی بیرجند

زرشک پفکی صادراتی بیرجند را می توان به عنوان یکی از مهم ترین محصولات جهت صادرات دانست و برای فروش آن در بازار بین المللی با قیمت روز برنامه ریزی کرد.

زرشک!

نامی که شاید در چند سال قبل برای کسی در بازار جهانی چندان جا افتاده نبود، اما در حال حاضر کشور های زیادی خریدار این محصول بوده و انواع مختلفی را از ان را استفاده می کنند، در بین مشتریانی که زرشک ایرانی را خریداری می کنند می توان اروپا را به عنوان بازاری مستعد برای صادرات این محصول دانست.

اما مساله که در ارتباط با بحث صادرات زرشک وجود دارد این است که قیمت روز این محصول برای صادرکنندگان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین جهت در این مقاله ما در کنار پرداختن به مسائل پیرامون زرشک پفکی به قیمت روز آن و پارامتر های موثر بر قیمت خواهیم پرداخت و در نهایت شما پس از مطالعه مقاله می توانید قیمت روز زرشک را از ما دریافت کنید.

انواع زرشک پفکی صادراتی بیرجند کدامند؟

زرشک پفکی صادراتی بیرجند که در بازار صادراتی عرضه می شود از دید ما سه کیفیت متفاوت دارد که البته این دسته بندی تنها از سوی ما بوده و اگر شما قصد خرید زرشک دارید، باید خودتان انواع زرشک پفکی را قضاوت کرده و تصمیم بگیرید که کدام نمونه را خریداری کنید.

حال با معرفی انواع زرشک پفکی صادراتی بیرجند با ما همراه باشید….

زرشک پفکی لوکس:

این نوع زرشک حجت را بر تمام مشتریان تمام می کند و به تنهایی بهترین نوع زرشک در ایران و جهان است.

این نوع زرشک دارای ظاهر خوب، درشت و ایده آلی بوده و توجه هر مشتری را به خود جلب می کند.

اگر مشتری کیفیت محور دارید حتما از این نوع زرشک برای فروش به وی استفاده کنید، از بهترین بازار های فروش زرشک پفکی لوکس کشور های عربی و برخی از کشور های اروپایی هستند.

و اما قیمت روز این نوع زرشک….

قیمت روز زرشک پفکی لوکس دارای بالاترین نرخ در بین تمامی انواع این محصول بوده و قیمت بالای آن دلیلی جز کیفیت خوب این محصول ندارد.

زرشک پفک معمولی:

مناسب ترین محصول برای انجام امور صادراتی روتین است.

زرشک پفکی معمولی فراوان ترین نوع زرشک در بازار بوده و معمولا توسط برند های مختلف برای بسته بندی استفاده می شود.

شاید شما هم زرشک پفکی معمولی را در بسته بندی هایی که در بازار صادراتی به فروش می رسند را دیده باشید.

این نوع زرشک قیمت های متوسط بازار زرشک پفکی را به خود اختصاص داده است و همین قیمت متوسط و کیفیت هم راستای آن باعث شده تا مشتریان زرشک پفکی معمولی بسیار زیاد باشند.

زرشک پفکی درجه دو:

این نوع زرشک همان طور که از نامش پیداست دارای کیفیت درجه دو است، پس اگر مشتری شما قیمت محور است و کیفیت برای وی مهم نیست، قطعا از این گزینه استفاده کنید.

دقت کنید! تا جای ممکن سعی خود را بر این بگذارید که مشتری کالای درجه یک و لوکس خریداری کند، اما اگر مشتری قانع به خرید نشد، می توانید این گزینه را ارائه کنید.

تحلیل قیمت زرشک پفکی صادراتی بیرجند

زرشک هم همانند هر محصول صادراتی دیگری تحت تاثیر پارامتر های مختلفی بوده و قیمت آن متاثر از این پارامتر ها مداما در حال تغییر است.

شاید بتوان مهم ترین مسائل موثر بر قیمت زرشک را این گونه تفسیر و تحلیل کرد:

فصل برداشت:

فصل برداشت اولین پارامتر موثر بر قیمت زرشک است، قطعا هر محصولی در فصل برداشت خود شوک های قیمتی را داشته و به دلیل فراوانی جنس در بازار قیمت آن اندکی کاهش دارد.

زرشک پفکی صادراتی بیرجند هم از این قاعده مستثنی نبوده و قیمت آن در فصل برداشت به نسبت بقیه زمان های سال کمتر است و البته تنوع محصول بسیار بالاتر می باشد.

نرخ ارز:

شاید با خود بگویید که محصول تولید داخل و نرخ ارز؟!

بله اگر چه زرشک محصولی است که در بازار داخلی تولید می شود، اما تحت تاثیر نرخ ارز بین المللی قیمت آن در بازار متغیر بوده و در صورت افزایش نرخ ارز می توان توقع افزایش قیمت را از این محصول داشت.

نوع بسته بندی:

این که ما زرشک را در چه بسته بندی به مشتری بدهیم بر قیمت روز محصول موثر است.

گاهی مشتری زرشک را در کارتن معمولی می خواهد قطعا می توان نرخ فله ای را در اختیار وی گذاشت، اما هنگامی که پای زرشک بسته بندی به میان آمد قیمت تغییر کرده و قطعا بالاتر خواهد رفت.

میزان خرید:

گروه بازرگانی آرین برای مشتریانی که خرید عمده انجام می دهند، تخفیفات کلی را در نظر می گیرد، پس اگر شما در حجم تناژ خریداری کنید، ما بهترین قیمت خود را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ضمن آن که برای کاهش قیمت محصول صادراتی شما در حجم تناژ راه هایی وجود دارد که در هنگام عقد قرارداد می توانیم در مورد آن تبادل نظر کنیم.

در نهایت اگر به دنبال مرکزی مطمئن برای خرید زرشک مورد نظر خود برای صادرات هستید، توصیه می کنیم که با بازرگانی خشکبار آرین در ارتباط بوده و سفارش خود را جهت خرید به ما اعلام کنید.

مجموعه آرین تمامی سعی خود را برای تامین محصولاتی ایده آل برای صادرات ارائه داده و سعی می کند تا بهترین ها را به شما ارائه کند.

ما ضمن تامین انواع زرشک پفکی صادراتی بیرجند برای صادرات سعی کرده ایم تا محصولاتی هم چون:

را در کیفیت بسیار بالا و با قیمت خوب برای مشتریان خود تهیه کرده و رضایت انان را جلب نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + هفت =