زرشک پفکی قائنات

قیمت صادرات عمده انواع زرشک پفکی قائنات

زرشک پفکی قائنات در کنار انواع زعفران این شهر برای صادرات عمده به بسیاری از نقاط دنیا استفاده شده و هر محصول قیمت خاص خود را داراست.

در کشور ما بسیاری از دولت ها و فعالان بازار تجارت همیشه بر صادرات محصولات کشاورزی که انحصاری مربوط به کشور خودمان باشد، تاکید زیادی دارند، از همین رو همیشه به دنبال آن هستند تا صادرکنندگان این حوزه بتوانند محصولات خود را بدون دغدغه صادرکنند، در مورد زرشک داستان به همین شکل است و صادرات انواع زرشک از کشور ما به اقصی نقاط دنیا صورت، می گیرد، اما هنگامی که همکاران با ما تماس می گیرند، در مورد صادرات این محصول از ما سوالاتی دارند که بهتر است ما در این مقاله ابتدا به سوالات این عزیزان و سپس به پروسه قیمت گذاری در حوزه صادرات بپردازیم.

زرشک پفکی لوکس

آیا زرشک ایران به صورت بسته بندی صادر می شود یا فله؟

آن چیزی که بیشتر ما با آن برخورد داریم، آن است که صادرکنندگان ترجیح می دهند که زرشک خود را به صورت فله به دیگر کشور ها صادر کنند و اصلی ترین دلیل این موضوع شاید آن است که کشور ما در زمینه بسته بندی محصولات کشاورزی به خصوص زرشک چندان قوی عمل نکرده و نتوانسته ایم، آنگونه که باید و شاید بازار را در دست خود بگیریم.

یکی از بزرگ ترین معضلاتی که در حوزه صادرات زرشک بسته بندی شده گریبان گیر ماست، ابتدا طراحی ضعیف بسته بندی ها و در مرحله بعد سیاه شدن زرشک پس از بسته بندی می باشد، که باعث شده تا صادرکنندگان تمایل زیادی جهت صادرات زرشک به این شکل را نداشته باشند.

صادرات زرشک به صورت فله معمولا در کارتن های ده کیلویی یا هشت کیلویی وکیوم شده صورت می گیرد، همان طور که در پایین ملاحظه می کنید، نمونه کارتن های مناسب صادرات زرشک می باشد.

نکته مهم: با توجه به هزینه بودن پروسه بسته بندی زرشک فله، هزینه های کارتن و وکیوم محصول به صورت جداگانه برای مشتریان فاکتور می شود تا سوء برداشتی بابت قیمت تمام شده برای آنان بوجود نیاید.

آیا زرشک هنگام صادرات استاندارد خاصی نیاز دارد؟

زرشک هم همانند هر محصول صادراتی دیگر نیازمند اخذ یک سری مدارک و گواهی های لازم جهت صادرات است، از مهم ترین آن ها گواهی بهداشت و گواهی های بهداشت نباتی و …. می باشد که محصولات آرین به دلیل دارا بودن کیفیت بالا تمامی این گواهی ها را به راحتی اخذ می کند.

قیمت زرشک پفکی قائنات

اولین و مهم ترین پارامتر تاثیر گذار بر قیمت زرشک پفکی قائنات کیفیت محصول است.

طبیعتا هر چه که کیفیت محصول بالاتر باشد، طبیعتا قیمت آن بالاتر بوده و صادرکنندگان طبعا بر این موضوع اشراف دارند و می دانند که اگر بخواهند محصولی را صادر کنند، ابتدا به ساکن می بایست با کشف درجه کیفی محصول موجود در بازار هدف، محصولی را در همان درجه کیفی و قیمت مناسب تر از آن را تهیه نمایند، تا به محض ترخیص کالا در کشور هدف، فروش آن به راحتی صورت گیرد.

اما بهتر است تا بیشتر در مورد قیمت زرشک پفکی در بازار بیشتر با شما صحبت کنیم.

قیمت زرشک تابع پارامتر هایی از جمله:

1- کیفیت

2- وضیعت بازار

می باشد.

منظور از کیفیت زرشک پفکی می توان به درشتی، رنگ و …. اشاره نمود که طبیعتا هر چه محصول ما رنگ بهتری داشته باشد و درشت تر باشد، قیمت افزایش پیدا خواهد کرد.

و اما گزینه دوم …..

اجازه بدهید تا این مورد را به بحث صادرات ارتباط دهیم، چرا که اگر صادرات رونق بگیرد طبیعتا بر بازار محصولات داخلی تاثیر به سزایی را خواهد داشت، ما به عینه مشاهده کرده ایم در روز هایی که فروش صادراتی شرکت ها مناسب است، قیمت های زرشک در بازار افزایشی بوده و انگیزه تجار و کشاورزان برای صادرات نیز بیشتر می باشد.

محصولات صادراتی زرشک آرین

ما محصولات مختلفی از جمله انواع میوه خشک، توت خشک، زعفران و …. را برای صادرات عرضه می کنیم، اما زرشک شاید یکی از محصولاتی است که ما همیشه تاکید زیادی بر صادرات آن داریم.

شما اگر قصد صادرات زرشک را دارید، باید فصل و زمان مناسب این کار را انتخاب کنید.

حال منظور ما چیست؟

منظور ما از فصل مناسب جهت فروش و صادرات زرشک این است که شما عزیزان اگر قصد صادرات زرشک دانه اناری را دارید، طبیعتا آبان ماه بهترین زمان ممکن برای این مهم است، از سویی اگر قصد دارید تا زرشک پفکی قائنات را برای صادرات انتخاب کنید، فروردین، اردیبهشت و خرداد زمان های طلایی خرید این محصول هستند، چرا که در این زمان از سال زرشک پفکی قائنات تازه به بازار آمده و بهترین و لوکس ترین کیفیت های آن را می توانید در بازار پیدا کنید.

از همین رو بهتر است تا بهترین محصول ممکن و بهترین زمان ممکن را برای این هدف انتخاب نمایید.

بازرگانی آرین در طی سالیان متمادی فعالیت خود در بازار تجارت خشکبار صادراتی، زرشک را همواره به عنوان یک محصول با قابلیت فروش بالا به مشتریان خود معرفی نموده تا آنان بتوانند با خرید و صادرات این محصول باکیفیت سود های خوبی را برای خود داشته باشند.

اگر شما نیز قصد دارید تا در زمینه صادرات انواع زرشک و خشکبار فعالیت داشته باشید، ما این توصیه را به شما عزیزان داریم، تا با بخش فروش بازرگانی آرین تماس بگیرید تا بهترین گزینه ها را برای صادرات به شما معرفی نماییم. مجموعه ما همیشه سعی می کند تا پر سود ترین راه ها را به شما معرفی کند.

صادرات عمده زرشک پفکی – اناری

مطالعه این مقاله مفید را از دست ندهید ….
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 7 =