زعفران نگین سوپر

قیمت زعفران اعلا صادراتی در مشهد

آیا تا کنون با خود فکر کرده اید که چه پارامتر هایی در تعیین قیمت روز زعفران اعلا صادراتی در مشهد موثر است؟ ارقامی همانند سرگل یا نگین چگونه قیمت گذاری می شوند؟

بر کسی پوشیده نیست که مشهد به عنوان اصلی ترین مرکز تجارت زعفران در کشور بوده و بسیاری از کسبه و صادرکنندگان این محصول در مشهد حضور دارند، به همین دلیل فرایند قیمت گذاری برای زعفران در شهر مشهد انجام می شود.

معمولا قیمت گذاری انواع زعفران بر اساس پارامتر های مختلفی صورت می گیرد که این پارامتر ها قطعا از دید بازاریان بعضاً فرق هایی دارد که ما به تشریح تمامی موارد می پردازیم.

در قدم اول نوع زعفران است که تعیین می کند که خریدار زعفران محصول مربوطه را با چه نرخی خریداری کند، قطعا اگر زعفرانی که شما به عنوان کشاورز به خریداران عرضه می کنید یکی از ارقام زعفران پوشال باشد، قطعا به نسبت نمونه های بهتر قیمت پایین تری دارد.

اما اگر زعفران نگین یا زعفران نگین سوپر به خریداران ارائه شود، قطعا آنان قیمت های بالاتری را پیشنهاد خواهند داد.

البته نوع زعفران تنها عامل موثر بر قیمت نیست و نقدینگی حاکم بر بازار نیز قیمت این محصول را تعیین می کند، به عنوان مثال در روز هایی که کسبه و شرکت های صادرکننده نقدینگی لازم برای خرید محصول را ندارند، بازار راکد شده و قیمت محصولات افت می کند، اما در روز های رونق بازار، قطعا قیمت ها روند افزایشی را به خود می بیند.

زعفران اعلا صادراتی سرگل

زعفران اعلا صادراتی سرگل به واسطه آن که بیشترین متقاضی را در بازار های جهانی دارد، توانسته است توجهات زیادی را به سوی خود جلب کند و قیمت آن در بازار به عنوان یکی از تعیین کننده ترین محصولات باشد.

در حال حاضر ما تلاش کرده ایم تا این زعفران اعلا صادراتی را با نرخی باور نکردنی در اختیار مشتریان بگذاریم تا آنان بتوانند با فراغ خاطر خرید خود را از مجموعه آرین انجام داده و بابت قیمت و کیفیت تضمینی آرین لذت ببرند.

برای کسب قیمت و اطلاعات لازم پیرامون خرید این زعفران اعلا صادراتی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهارده =