زعفران بسته بندی ارزان جهت پخش

زعفران بسته بندی ارزان که جهت پخش استفاده می شود در واقع چه نمونه جنسی است؟ پشت این زعفران های ارزان چیست؟ آیا می دانید!!

صحبت کردن در مورد تقلب های رایج در مواد غذایی امروزه در کشور ما به امری طبیعی تبدیل شده و معمولا مردم تقلبات را در محصولاتی بهتر می شناسند که بیشتر استفاده می کنند، به عنوان مثل همه می دانند که در روغن های خوراکی که ما استفاده می کنیم، روغن پالم به عنوان یک تقلب بزرگ به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

از این دست تقلبات در کشور ما فراوان است….

اما به دلیل این که زعفران مایحتاج اصلی مردم نیست، کسی فکر آن را نمی کند که در زعفران تقلب وجود داشته باشد.

پس از تحقیقات میدانی که ما در زمینه زعفران بسته بندی ارزان قیمت داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که زعفران هایی که امروزه در بازار به فروش می رسند، بیشتر تقلبی بوده و شرکت های متولی این امر حتی اسم و رسم درستی ندارند.

ماهیت زعفران بسته بندی ارزان

تا کنون شاید با خود فکر کرده باشید که ماهیت زعفران های بسته بندی ارزان قیمت چیست؟

ما به شما می گوییم!!

زعفران بسته بندی ارزان قیمت مخلوطی از زعفران اصل + سفیدی قرمز شده زعفران است.

برخی از فروشندگان این زعفران بیان می کنند که به دلیل کساد بودن بازار و گران بودن زعفران چاره ای جز پخش و فروش این نمونه زعفران ها نداشته اما غافل از آن هستند که این کار باعث می شود که در طولانی مدت بازار فروش بقیه محصولات خود را از دست می دهند.

ما توصیه می کنیم که اگر در زمینه پخش زعفران بسته بندی شده فعال هستید، سعی کنید تا زعفران اصل هر چند گران تر را در اختیار مشتریان خود قرار دهید، چرا که مشتریان شما را با دیگران مقایسه کرده و قطعا کالای خوب شما تبلیغ بی نظیری برایتان خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =