فروش زعفران بسته بندی ارزان سرگل – پوشال

داستان زعفران های بسته بندی ارزان قیمت چیست؟ چرا نرخ برخی از محصولات در بازار تا این حد پایین تمام می شود؟ آیا واقعا نرخ فروش زعفران سرگل و پوشال این است؟

بیایید تا در ان مقاله با هم به تمامی سوالاتی که پیرامون زعفران بسته بندی شده ارزان قیمت وجود دارد پاسخ دهیم….

زعفران به عنوان یکی از بهترین محصولاتی که می توان در بازار کشور ما پیدا کرد، در نتیجه اگر قرار باشد کسی قیمت بالا برای فروش این محصول پیشنهاد دهد، قطعا مشتریان خود را از دست خواهد داد، اما در برخی موارد برخی از فروشندگان قیمت های به شدت پایینی را پیشنهاد می دهند!

هنگامی که برخی از مشتریان با ما تماس می گیرند و ما در مرحله اول قیمت زعفران بسته بندی را به آنان ارائه می کنیم، انان مکس کرده و می گویند ک برند x از شما نرخ ارزان تری را پیشنهاد می دهد، وقتی پیگیر ماجرا می شویم، متوجه می شویم که شخص مربوطه راه کاری ها مختلفی برای رقابت منفی با دیگران را انتخاب کرده است.

راهکار ارائه زعفران بسته بندی ارزان

اگر بخواهیم قضییه را با اعداد و ارقام به شما توضیح دهیم، باید این گونه بگوییم که فرض کنیم اگر هر گرم زعفران سرگل در بازار به نرخ آبان سال 97 ، هر گرم 8 هزار تومان باشد، یک مثقال آن با هزینه بسته بندی چیزی در حدود 37 هزار تومان برای مشتری آب می خورد، حال برخی از فروشندگان در همین تاریخ زعفران بسته بندی سرگل یا پوشال را مثقالی 29 هزار تومان پیشنهاد می دهند!!!!

داستان چیست؟

داستان از این قرار است که فروشندگان مربوطه عملا از سرگل یا پوشال درجه یک استفاده نکرده و ضمن آن در زعفرانی که به فروش می رسانند، تقلب می کنند.

یعنی این که سفیدی زعفران را رنگ کرده و مقداری از زعفران داخل بسته بندی را از سفیدی رنگ شده استفاده می کنند، یا این که از گلرنگ برای بحث بسته بندی بهره می برند.

بعضا هم از نرمه زعفران برای این مهم استفاده می کنند.

شما که قصد خرید و فروش زعفران بسته بندی ارزان را دارید، باید به این نکات مهم دقت کنید، تا امکان فعالیت این افراد در بازار کمتر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − ده =