زعفران بسته بندی الماس

فروش زعفران بسته بندی الماس صادراتی

زعفران بسته بندی الماس این روز ها مشتریان خاص خود را دارد و در بازار صادراتی نسبت به داخلی فروش بهتری را ثبت کرده است.

این روز ها زعفران به عنوان یک ادویه جدا نشدنی از سفره بسیاری از مصرف کنندگان داخلی و خارجی می باشد، اما نکته مهمی که در مورد خرید و فروش این دست محصولات در بازار خرده فروشی وجود دارد، این است که از چه نوع بسته بندی هایی برای این مهم بهره ببریم تا بتوانیم نظر مشتریان را به خود جلب کنیم.

زعفران الماس و پاکتی

انتخاب نوع بسته بندی کاملا به بازار هدف شما بستگی دارد، اما همان طور که در مقالات قبلی در مورد این مهم توضیح دادیم، سعی کنید بسته بندی هایی را انتخاب کنید که در هر بازار فروشی مورد استقبال قرار بگیرد و برای فروش آن مشکلی نداشته باشید.

مقاله مذکور را در لینک پایین مطالعه بفرمایید:

زعفران درجه یک نگین

اگر در بازار داخلی و قیمت محور فعالیت می کنید، قاعدتا بسته بندی های سمت چپ برای کار شما مناسب است، اما اگر در بازار داخلی و صادراتی کیفیت محور حضور دارید، قاعدتا بسته بندی هایی هم چون الماس یا برلیان برای کار شما بسیار ایده آل هستند.

انواع زعفران بسته بندی الماس

برای این که زعفران بسته بندی شده الماس را در بازار پخش کنید باید چند نکته مهم را در مورد این محصول بدانید:

1- قیمت ظرف:

ظروف الماس به واسطه این که با پلاستیک تولید می شوند و این روز ها پلاستیکجات تحت تاثیر افزایش نرخ ارز بسیار گران شده اند، به همین دلیل قیمت های بالایی داشته و همین موضوع باعث شده تا بسته بندی های کریستالی 7 گود و … جای این نوع بسته ها را در بازار بگیرند.

بسته بندی 7 گود

2- بازار پسندی:

اگر چه قیمت تمام شده این محصول برای برخی از فعالین بازار بالاست، اما با این حال بازار پسندی محصول در بازار صادراتی زعفران باعث شده تا درخواست خرید در حوزه صادرات برای این محصول وجود داشته باشد.

3- اوزان زعفران بسته بندی الماس

تنوع در وزن یکی از بزرگ ترین مزیت های این محصول است، وزن های نیم گرم، یک گرم، نیم مثقال و یک مثقال می تواند طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهد.

شاید برای شما سوال ایجاد شود که اگر بخواهیم این نوع بسته بندی را با برند خود به فروش برسانیم چه باید کنیم؟

بازرگانی خشکبار آرین در راستای مشتری محوری خود، اقدام به چاپ لیبل برای مشتریان خود نموده و هر یک از همکاران که به دنبال آن باشند تا فروش زعفران خود را با برند شخصی انجام دهند، لیبل به صورت رایگان طراحی شده و با قیمت مناسب چاپ خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =