زعفران بسته بندی برلیان

فروش انواع زعفران بسته بندی برلیان درجه یک

زعفران بسته بندی برلیان درجه یک در بین انواع بسته های آذین، نگین و الماس از فروش بیشتری برخوردار بوده و طرفداران خاص خود را دارد.

زعفران بسته بندی برلیان

زعفران بسته بندی شده معمولا برای دو بخش صادرات و فروش داخلی مورد استفاده قرار می گیرد، در بازار صادراتی معمولا اکثر خریداران به دنبال محصولاتی هستند که کیفیت بالایی داشته باشد و در کنار آن نیز یک کار شیک را به آن ها ارائه کند، از سوی دیگر در بازار داخلی ما با دوگانگی قیمت بالا و بسته بندی شیک رو به رو هستیم و اکثر خریداران داخلی ما به دنبال آن هستند تا قیمت محصول انان مناسب تمام شود در نتیجه استفاده از بسته بندی های کریستالی منتفی می شود، اما در این برخی از همکاران ما ترجیح می دهند تا برای جذب مشتریان بیشتر محصولات شیک را مصرف کنند.

ما برای همکاران محترم پیشنهاد های مختلفی را ارائه می کنیم، که بسته بندی های آذین، برلیان و …. را شامل می شود.

فروش هر یک از این بسته بندی ها در اوزان مختلف صورت می گیرد و این امکان نیز فراهم شده تا همکاران ما بتوانند لیبل های خود را چاپ کرده و محصول را با برند خود به فروش برسانند.

زعفران بسته بندی برلیان برای صادرات

همان طور که در تصویر بالا ملاحظه می کنید، زعفران بسته بندی برلیان بسیار شیک بوده و برای بحث صادرات مناسب است.

این نوع بسته بندی در وزن یک مثقال عرضه شده و محدودیتی در میزان ثبت سفارش این محصول وجود ندارد، هر یک از همکاران هر تعداد از این بسته بندی را که نیاز داشته باشند، می توانند از مجموعه ما تهیه کنند.

شاید این موضوع برای شما سوال باشد، که چه نوع زعفرانی برای این مهم مناسب است؟

زعفران نگین

ترجیح مجموعه ما این است که زعفران درجه یک نگین را برای مشتریان استفاده کند، تا آنان با اطمینان خاطر محصول مورد نظر خود را خریداری و پخش کنند.

زعفران نگین مجموعه ما در صورت درخواست مشتریان محترم مورد آزمایش قرار گرفته و با برگه آزمایش در اختیار قرار خواهد گرفت.

نکته پایانی که باید بدان توجه داشته باشید، برای چاپ لیبل جهت بسته های برلیان حداقل می بایست 1000 عدد لیبل چاپ شود، اما همان طور که گفتیم محدودیتی در تعداد بسته بندی زعفران وجود نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زعفران بسته بندی شده و پخش این محصول بهتر است تا مقالات دیگر سایت ما را مطالعه نمایید، در این میان مطالعه مقاله زیر می تواند برای شما مناسب باشد:

زعفران بسته بندی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =