قیمت زعفران بسته بندی تربت حیدریه انواع سرگل – نگین

زعفران بسته بندی تربت حیدریه در انواع نگین و سرگل به دلیل دارا بودن قیمت مناسب برای امور صادراتی مورد توجه تجار زیادی قرار گرفته است.

زعفران یکی از مهم ترین محصولات صادراتی کشورمان بوده پس نیاز است که ما به عنوان فروشندگان این محصول در بازار بین المللی دقت کنیم که کالایی را که میفروشیم به بهترین شکل ممکن در بازار عرضه کرده تا مشتریان ما از کیفیت محصولات راضی باشند و از سویی دیگر بتوانیم بیشترین ارز آوری را از محصول فروش بدست آوریم.

راه های مختلفی برای ارز آوری برای زعفران وجود دارد که به صورت اجمالی به آن ها می پردازیم:

تولید عصاره:

تولید عصاره از زعفران یکی از صنایع پر سود در بازار جهانی بوده و بسیاری از شرکت های فعال در سطح دنیا سعی می کنند تا با عصاره گیری از زعفران ایران بتوانند سود بالایی را برای خود کسب کنند.

در حال حاضر کشور هایی هم چون اسنپانیا، آلمان و چین در راس این کشور ها حضور دارند.

تولید رنگ:

بله تعجب کنید، تولید رنگ!

طبق تحقیقات ما برخی از کارخانه جات چین با خرید زعفران ایران و تولید رنگ از این محصول سود های بسیار زیادی را برای خود بر می دارند.

همین سود بالا بود که شرکت های چینی را مجاب کرد تا به کشت گلخانه ای زعفران روی بیاورند.

تولید دارو:

بر کسی پوشیده نیست که زعفران یک گیاه دارویی بوده و تولید دارو از این محصول توسط شرکت های مختلف در ایران و خارج کشور انجام می شود.

در حال حاضر کشور های زیادی به تولید دارو های مختلف به خصوص دارو های عصبی از زعفران مشغولند.

و اما بسته بندی زعفران:

یکی از پر سود ترین و ساده ترین راه های ارز آوری از زعفران ….

ایران ما شاید نتواند تا چند سال آینده به تکنولوژی مربوط به موارد دیگر دست پیدا کند، اما بسته بندی امری است که به راحتی می توان آن را در کشورمان انجام داد و صادرات آن را در دست گرفت.

با توجه به برنامه ریزی هایی که در بازار جهانی انجام شد، در طی سال 2017 تا 2018 ابتکار قیمت گذاری زعفران به دست ایران افتاد و اگر برنامه ریزی فوق درست پیش برود، می توان امیدوار بود که در آینده ای نه چندان دور برند ایرانی به عنوان اولین برند زعفران در دنیا شناخته شود.

اما سوالاتی در مورد زعفران بسته بندی تربت حیدریه مطرح است که شاید پاسخ داد به آن سوالات ذهن شما را در مورد تجارت این محصول باز کند.

سوالاتی هم چون:

قیمت محصول چقدر است؟

چه نوع زعفرانی تهیه کنیم؟

و….

قیمت زعفران بسته بندی تربت حیدریه

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین بحث هایی که در تجارت زعفران مطرح است، قیمت محصول برای خرید و فروش می باشد.

پارامتر های متعددی بر قیمت زعفران بسته بندی تربت حیدریه موثر هستند که شاید مهم ترین پارامتر های موثر بر این قضییه به شرح زیر باشد:

نوع بسته بندی:

قطعا نوع بسته بندی زعفران می تواند تاثیر به سزایی را در تعیین قیمت محصول مورد نظر ما داشته باشد، به همین دلیل اگر به فکر تجارت زعفران بسته بندی شده هستید، حتما دقت کنید که زعفران مورد نظر شما در چه بسته بندی باید به بازار عرضه شود.

در بین بسته بندی های زعفران قطعا بسته بندی پاکتی ارزان ترین بسته و بسته بندی های دیگر همانند کریستالی و خاتم دارای قیمت بالاتری خواهند بود.

زعفران در بسته بندی کادویی بالاترین قیمت را داراست، چرا که هزینه تمام شده برای خرید بسته خالی این زعفران بسیار بالاست و با توجه به این که جدیدا مواد خام برای تولید بسته بندی زعفران گران تر شده، قیمت این محصول روز به روز در حال افزایش می باشد.

نوع زعفران:

اگر ما از زعفران های معمولی برای بسته بندی استفاده کنیم، قیمت تمام شده ما ارزان تر خواهد بود، اما اگر تصمیم بگیرم که زعفران لوکس را بسته بندی کنیم، قیمت ما بالاتر تمام خواهد شد.

میزان درخواست در بازار:

گاهی بازار زعفران داغ بوده و می توان امیدوار بود که بتوان زعفران بسته بندی را با نرخ خوب در بازار به فروش رساند، اما گاهی به دلیل کسادی بازار (همانند وضعیت حال حاضر) اگر زعفران را بسته بندی کنید باید با حاشیه سود بسیار کم محصول خود را در بازار به فروش برسانید.

پارامتر های دیگری بر قیمت محصول موثر بوده که خواهشمند است برای آگاهی از این پارامتر ها با ما در ارتباط باشید.

زعفران بسته بندی تربت حیدریه سرگل یا نگین؟

شاید تصمیم گیری در مورد این که ما چه نوع زعفرانی را بسته بندی کنیم کار سختی باشد، پس برای انجام این کار سعی کنید تا قبل از هر چیز در بازار مورد نظر خود تحقیق کنید.

به عنوان مثال گاهی شما نیاز است که زعفران نگین را برای مشتریان خود بسته بندی کنید و گاهی تنها زعفران سرگل معمولی کفایت می کند.

مثلا اگر شما بخواهید زعفران خود را در هایپر مارکت های خوب امارات بفروشید، پس دقت کنید که باید از بهترین زعفران خود برای این مهم بهره ببرید، اما اگر بخواهید که در یک بازار معمولی به عنوان مثال عمان کالای خود را بفروشید، همان زعفران سرگل معمولی کفایت می کند.

پس تکرار می کنیم، قبل از هر تصمیم گیری به این مساله فکر کنید که چه زعفرانی با چه کیفیتی در بازار مورد نظر شما کشش دارد.

در نهایت از شما دعوت می کنیم اگر قصد دارید تا در زمینه تجارت زعفران فعالیت کنید، با بخش فروش بازرگانی ما تماس بگیرید تا بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 8 =