زعفران بسته بندی چوبی

فروش زعفران بسته بندی چوبی کادویی نگین

زعفران بسته بندی چوبی که این روز ها به بسته بندی کادویی هم معروف شده را می توان به عنوان یک گزینه جذاب جهت فروش ارقام مختلفی هم چون نگین دانست.

همان طور که می دانید ما بسته بندی های متنوع و متفاوتی را برای انواع زعفران داریم و در مقالات متعددی به انواع زعفران بسته بندی پرداخته ایم.

اما هیچ گاه نوبت به بسته بندی چوبی نرسیده تا ما بتوانیم به صورت کامل ابعاد مختلف تجارت این محصول را بررسی کنیم.

همان طور که از عنوانی که در این مقاله قرار داده ایم، زعفران بسته بندی چوبی یا کادویی برای ارائه هدیه به کار می رود.

معمولا بسیاری از مشتریان ما به به دنبال خرید زعفران برای امور کادویی هستند، سعی می کنند تا با هزینه بیشتر هدیه ای متفاوت را به شخص مورد نظر خود بدهند.

زعفران بسته بندی چوبی هدیه ای ایده آل

زعفران بسته بندی چوبی همان طور که گفتیم به عنوان یک محصول بسیار خوب برای اهدا یک هدیه بسیار خوب به شما می رود.

چه زعفرانی را در بسته بندی مورد نظر به کار ببریم؟

این که چه زعفرانی را برای امر بسته بندی به کار ببریم، مساله ای است که به خود مشتری باز می گردد، اما توصیه ما بر این است، در صورتی که می خواهید هزینه زیادی را برای بسته بندی کادویی پرداخت کنید، از بهترین زعفران موجود در بازار یعنی زعفران سوپر نگین بهره ببرید.

البته این در حد یک توصیه است، چرا که بسیاری از مشتریان ما، انواع زعفران از جمله سرگل، شبه نگین و… نیز برای کار خود استفاده می کنند.

کمترین تعداد سفارش چه میزان است؟

اگر به دنیال خرید زعفران بسته بندی چوبی هستید، باید در نظر داشته باشید که ما می توانیم حتی میزان سفارش های 50 عددی را نیز قبول کنیم و لوگوی شما مشتریان گرامی را روی بسته بندی ها نصب نماییم.

فقط در یک صورت امکان ارائه تیراژ پایین برای ما وجود ندارد، آن هم هنگامی است که شما این محصول را با برند خاص و استاندارد نیاز داشته باشید، در این حالت تعداد سفارشی که امکان تامین وجود دارد، بسیار بالا خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − یازده =