زعفران بسته بندی کریستالی

قیمت فروش زعفران بسته بندی کریستالی قائنات

زعفران بسته بندی کریستالی قائنات در کنار محصولات پاکتی، خاتم، نایلونی ….. را با چه قیمت هایی می توان در بازار به فروش رساند؟

زعفران به عنوان یک محصول پر مصرف در بازار داخلی و صادراتی بوده و بسیاری از مصرف کنندگان تلاش می کنند تا زعفران را با برند و با بسته بندی خاص خرید کنند، به همین جهت لازم است تا آشنایی بیشتری نسبت به انواع ظروف کریستالی بسته بندی زعفران داشته تا بتوانند خریدی مطمئن را تجربه کنند.

قبل از این که خدمت شما انواع ظروف کریستالی زعفران که می توان کالا را در آن بسته بندی کرد، معرفی کنیم، باید خدمت شما بگوییم که ظروف کریستالی که زعفران در آن ها بسته بندی می شود، در واقع کریستالی نبوده و از پلاستیک فشرده در دستگاه های خاص تولید می شود که تماس آن با ماده غذایی نمی تواند آسیبی را به سلامتی فرد وارد کند، پس محصول مورد نظر خود را در این ظروف خریداری کرده و از خرید خود کاملا مطمئن باشید.

انواع زعفران بسته بندی کریستالی

بسته کریستالی آذین

همان طور که می دانید مشاهده کردید، ظروف بسته بندی کریستالی تنوع بسیار زیادی دارند که با توجه سلیقه هر مشتری می توان هر یک از این ظروف را برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار داد.

التبه نا گفته نماند که ظروف کریستالی اخیرا افزایش قیمت بسیار زیادی را متحمل شده اند و بسیاری از کاربران این محصولات به بسته بندی های دیگری مهاجرت کرده اند که در ادامه مقاله با طرح مسائل مختلف بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

اجازه دهید تا به صورت منظم به ابعاد مختلف استفاده از این ظروف در بسته بندی زعفران بپردازیم.

قیمت ظروف کریستالی زعفران

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال شیک بودن و کیفیت بالای بسته بندی های خود می باشید، نباید چندان قیمت این محصول برای شما مهم باشد، اما اگر در زمینه پخش داخلی فعالیت دارید استفاده از نمونه های ارزان تر این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم.

ارزان ترین و گران ترین نمونه ها کدامند؟

نمونه های ظروف آذین، گوهر، نگین و به صورت کلی ظروف ایستاده به نسبت دارای گران ترین قیمت ها در بین این ظروف است و اگر بخواهید برند خود را روی آن چاپ بزنید قطعا قیمت بالاتر هم خواهد رفت، اما بازرگانی ما محصولاتی که به مشتریان خود عرضه می کند را با لیبل های زعفران ممتاز قائنات در اخیتار قرار داده تا قیمت تمام شده برای مشتریان ارزان تر تمام شود، از سویی دیگر ظروف گرد و مکعبی که همانند 4 گود، 7 گود، 4 گرد و …. به نسبت قیمت های ارزان تری داشته و برای کسانی که زعفران را در بازار داخلی پخش می کنند، هنوز یک گزینه بسیار جذاب است.

نکته آخر در مورد قیمت این محصولات آن است که قبل از آن که بسته بندی مد نظر را برای محصولات خود انتخاب کنید، حتما باید بازار هدف خود و توان اقتصادی افرادی که قصد خرید محصول شما را دارند، در نظر گرفته شود.

مقایسه ظروف کریستالی با دیگر ظروف

بسته بندی های زعفران که ما زعفران را در آن ها عرضه می کنیم، بسیار متنوع هستند، اما مهم ترین نمونه هایی که به فروش می رسند، به غیر از بسته بندی های کریستالی، نمونه های خاتم و پاکتی است.

اگر جزء کسانی هستید که می خواهید یک محصول را در بسته بندی سنتی و با طرح و نقش سنتی عرضه کنید، قطعا نمونه خاتم برای کار شما مناسب است و به لحاظ قیمتی با نمونه های کریستالی فرق آنچنانی ندارد.

همانند ظروف کریستالی محکم بوده و مانع خردشدگی جنس می گردد، اما یکی از مهم ترین ضعف های آن نسبت به این ظروف آن است که جنس داخل بسته بندی به خوبی مشخص نمی شود.

و اما پاکت ….

بر کسی پوشیده نیست که تنها مزیت بسته بندی پاکتی قیمت ارزان آن است که در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور گزینه بسیار مهمی تلقی می شود، اما در این نوع بسته بندی به نسبت کریستالی جنس احتمال نرم شدگی دارد، نمونه جنس به نسبت بسته بندی های کریستالی مشخص نیست و به لحاظ ظاهری هم چندان چشم نواز نخواهد بود.

نوع زعفران مناسب جهت بسته های کریستالی

زعفران مناسب جهت آن که شما بخواهید در ظروف کریستالی آن را بسته بندی کنید، طبیعتا به نظر مشتری باز می گردد، اما به صورت کلی در ظروف ایستاده کریستالی استفاده از زعفرانی که پفکی باشد و در نمونه های مکعبی و گرد از زعفران غیر پفکی استفاده کنید، تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

حال منظور ما از زعفران پفکی و غیر پفکی چیست؟

نمونه زعفران نگین معمولی پفکی

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، این زعفران نگین معمولی آرین بوده و کاملا حالت پفکی دارد و زمانی که داخل بسته بندی های ایستاده همانند آذین، الماس و …. قرار می گیرد کاملا ظرف را پر کرده و نمای بسیار زیبایی را به بسته بندی می دهد.

اما برای ظروف دیگر بهتر است تا از سرگل استفاده کنید، تا به دلیل فضای کمتر ظرف داخل آن به راحتی جای گرفته و از عدم خرد شدگی جنس مطمئن باشید.

زعفران بسته بندی کریستالی آرین

بازرگانی آرین بهترین نوع زعفران بسته بندی شده را با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار داده تا آنان بتوانند با فروش این جنس سود مناسبی را کسب کنند.

ارائه زعفران بسته بندی شده در بازرگانی ما با اوزان مختلف و در کیفیت های متنوعی است که بخشی از قیمت های آن را می توانید در بخش قیمت روز سایت ما مشاهده کرده و در کنار اجناس دیگر سایت خریداری نمایید.

ما ضمن فروش زعفران بسته بندی شده، محصولات دیگری از جمله زرشک بسته بندی، هل بسته بندی شده و توت خشک فله و…. را عرضه می کنیم و اگر مایل به مطالعه مقالات بیشتر هستید، شاید مطالعه مقاله ای در زمینه توت خشک و صادرات آن بتواند برای شما جذاب باشد…..

صادرات انواع توت خشک مشهد

مطالعه این مقاله را از دست ندهید …..
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 6 =