زعفران بسته بندی گرمی

فروش زعفران بسته بندی گرمی – فله درجه یک

زعفران بسته بندی گرمی – فله درجه یک مجموعه خشکبار آرین در کیفیت های مختلف آماده شده، اما فروش اوزان نیم و یک گرم بهتر است یا نیم و یک مثقال؟

هنگامی که از وادی تجارت زعفران فله وارد وادی تجارت زعفران بسته بندی شده می شوید، دو دنیای متفاوت و اما وابسته به هم را تجربه می کنید، در بازار تجارت زعفران فله نوع بسته بندی اجناس مشخص نیست اما در بازار تجارت زعفران بسته بندی نوع بسته بندی از اهمیت زیادی برخوردار است، اما چیزی که بین این دو مشترک است، قطعا دقت تمام مشتریان به کیفیت جنس داخل بسته فله یا بسته گرمی می باشد.

اولین و مهم ترین نکته ای که باید در تجارت هر محصولی به آن دقت شود، این است که فروشنده محصول از کیفیت جنس خود در هر شرایطی صیانت کند و اجازه ندهد که در روز های پر تلاطم بازار و به طمع سود بیشتر اجناسی را بسته بندی کند که کیفیت خوبی نداشته باشند.

متاسفانه این روز ها سودجویان در بازار زعفران به سودای سود بیشتر بسیاری از مصرف کنندگانی که به دام قیمت های ارزان می افتند را به چنگ آورده و اجناسی را به آنان می فروشند که خواسته یا ناخواسته باعث می شوند تا مصرف کننده آنان با استفاده از زعفران های تقلبی به بیماری هایی دچار شود.

شاید برای شما جالب باشد بدانید در روز هایی که فروش عمده زعفران در مشهد بین کیلویی 10 تا 20 میلیون بود، افرادی بودند که زعفران بسته بندی شده را با قیمت های گرمی 5 هزار تومان عرضه می کردند و جای تعجب داشت که مشتریان خاص خودشان را هم داشتند، گاهی باید از خودمان بپرسیم که آیا این خود ما نیستیم که با خرید اجناس بی کیفیت باعث داغ شدن بازار تجارت این افراد می شویم؟

بسیاری از کسانی که این نمونه زعفران را خریداری کرده اند و با سوال من مواجه می شوند همگی اذعان می کنند که کالای مورد نظر را نمی شناختند یا به صرف قدیمی بودن برند به آن اعتماد داشتند! بله درست خواندید برند های قدیمی! برخی از برند های بعضا قدیمی نیز صرف این که در این بازار قدیمی هستند نیز برای سود های بیشتر به این رویه تقلب روی آورنده اند، اما خب روش های هوشمندانه تری را استفاده می کنند که جای بیان آن نیست.

تمام این مقدمه را نوشتم تا بدانید و آگاه باشید، که زعفران را از فروشنده معتبر خریداری کنید…..

اگر مصرف کننده، فروشنده یا پخش هستید ادامه حتما مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید ….

در ادامه می خواهیم به سوالی که در بالا مطرح کردیم پاسخ دهیم، اما سوال را این گونه کلی تر بیان می کنیم، ایا خرید زعفران فله مناسب تر است یا بسته بندی؟

تجارت زعفران فله قطعا برای کسانی مناسب است که بتوانند آن را به همان صورت و کلی به فروش برسانند، پس اگر به دنبال تجارت زعفران هستید، بهتر است از نوع بسته بندی شده آن بهره ببرید.

زعفران بسته بندی گرمی اوزان مختلفی داشته و وابسته به بازار هدف می توان بسته بندی ها و اوزان مختلف را استفاده کرد.

البته با توجه به این که مردم جامعه ما به لحاظ اقتصادی در وضعیت خوبی قرار ندارد، زعفران بسته بندی گرمی در اوزان یک گرم و نیم گرم که قیمت مناسب تری دارد، گزینه خوبی برای فروش و پخش است.

فرایند فروش زعفران در مجموعه آرین را مشاهده کنید تا با خیالی آسوده خریدی مطمئن را داشته باشید ….

زعفران بسته بندی آرین

انواع زعفران بسته بندی گرمی

همان طور که گفته شد، زعفران بسته بندی شده گرمی دنیای بسیار ویژه و بزرگی دارد که باید هنگامی که تصمیم به خرید می گیرید، با این دنیای بزرگ آشنا شوید تا بهترین تصمیم را بر اساس بازار هدف خود بگیرید.

بیایید تا بازار هدف و انواع زعفران بسته بندی گرمی برای هر بازار را به تفکیک بیان کنیم :

بازار لوکس پسند

در این بازار باید به دو نکته دقت کنید، اول این که از بسته بندی لوکس بهره ببرید، دوم این که کالایی که در بسته بندی خود استفاده می کنید، بالاترین سطح کیفی را دارا باشد، اگر بخواهید اجناس لوکس را در اختیار مشتریان خود قرار دهید، قطعا در برخی موارد هزینه بسته خالی و بسته بندی از هزینه محصول داخل بسته بندی گران تر تمام می شود.

در کشور ما معمولا این چنین مواردی بسیار کم پیدا می شود و خیلی کم هستند مشتریانی که به دنبال خرید این دست محصولات باشند.

بازار فروش معمول کشور

همان طور که می دانید در کشور ما زعفران برای مصارف مختلف اعم از تولید دمنوش، غذایی، عصاره گیری و …. مورد استفاده قرار می گیرد و هر یک از مصرف کنندگان به دنبال آن هستند که با تهیه محصولی با کیفیت و قیمت نرمال بتوانند به هدف خود برسند.

مجموعه آرین در این بخش وارد عمل می شود و با توجه به بازار هدف هر شهر و متناسب با شرایط بازار نوع بسته بندی خاص را ارائه کرده و در کنار خود زعفران که از نوع نگین است، توانسته رضایت طیف وسیعی از مشتریان را به ارمغان بیاورد.

بسته بندی های گرمی که برای فروش در بازار استفاده می شوند و ما آن ها را ارائه می کنیم شامل:

بسته بندی پاکتی:

این نوع بسته بندی به عنوان قیمت مناسب ترین نوع بسته بندی موجود در بازار است و اغلب مشتریان ما آن را به صورت استند های بیست عددی خرید می کنند.

بسته بندی های کریستالی گرد و مکعبی:

این نوع بسته بندی ها به نسبت بسته های ایستاده هم چون الماس و آذین و … ارزان تر بوده و به نسبت قیمت خود شیک هستند، این مدل بسته بندی برای فروشگاه های عرضه کننده زعفران گزینه جذابی بوده است.

بسته بندی کریستالی ایستاده و خاتم:

به نسبت دو مورد قبل گران تر هستند و البته شیک تر، اگر مشتریانی دارید که نوع بسته بندی برایشان اهمیت دارد، قطعا استفاده از این نوع بسته خالی مناسب شما خواهد بود. (با توجه به کاربردی بودن شیشه های این نوع بسته خالی بسیاری از مصرف کنندگان نهایی می توانند به مدت زیادی از آن به عنوان جا ادویه و … استفاده کنند و این موضوع باعث می شود که باز هم این نوع بسته بندی خواهان خود را داشته باشد.)

گفته ها در مورد زعفران بسته بندی شده بسیار زیاد است ولی از شما دعوت می کنیم تا مقاله ای دیگر نیز در این مورد را مطالعه کنید:

زعفران بسته بندی کادویی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + یازده =