زعفران تیره

خرید انواع زعفران تیره درجه دو در مشهد

زعفران تیره چیست؟ چرا آن را در رده محصولات درجه دو مشهد قرار می دهیم؟ قیمت خرید آن چرا نسبت به بقیه محصولات پایین تر است؟

در توضیح این که زعفران تیره چیست باید بگوییم که برخی از کشاورزان در زمان فصل برداشت هنگام خشک کردن کلاله های زعفران روی بخاری یا داخل دستگاه خشک کن، بی دقتی کرده و مدت زمان بیشتری زعفران را در معرض گرما قرار داده و نتیجه آن بدین صورت می شود که زعفران آن ها تیره شده و بازار پسندی زیادی ندارد.

دلیل این کارشناسان و کسبه بازار این محصول را در رده محصولات درجه دو قرار می دهند، این است که در واقع زعفران تیره بازار پسندی کمتری داشته و هر کسی خریدار ان نیست، قاعدتا اگر خریدار زیادی برای یک محصول در بازار حضور نداشته باشد، قیمت آن پایین تر بوده و محصول مورد نظر در طیف اجناس ارزان قیمت قرار می گیرد.

کاربرد زعفران تیره درجه دو

تنها دو نمونه کاربرد اصلی برای زعفران درجه دو می توان متصور بود:

1- بسته بندی:

اگر به فکر آن هستید تا زعفران را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه کنید، قطعا زعفران دارای این مشخصه می تواند گزینه مناسبی برای کار شما باشد، چرا که به دلیل رنگ تیره قیمت مناسب تری داشته و اغلب مشتریان در بسته بندی ریز متوجه تیرگی محصول نمی شوند، غالبا کسبه ارزان فروش مشهد همیشه برای خرید این دست محصولات از کشاورزان به منظرو بسته بندی پیش قدم هستند.

2- پودر زعفران:

قاعدتا زمانی که زعفران پودر شود، چندان مشخص نخواهد بود که چه نمونه زعفرانی پودر شده است، در این هنگام است که شما می توانید برای رقابتی شدن کار خود از این نمونه محصول استفاده کنید.

با عنایت به توضیحات بالا بازرگانی خشکبار آرین در زمینه خرید و فروش زعفران درجه دو نیز فعالیت کرده و در صورتی فعال در این حوزه هستید، با مجموعه ما تماس بگیرید.

مجموعه آرین در زمینه تجارت محصولات مختلفی فعالیت داشته و توصیه می کند تا مقالات مختلف سایت ما در حوزه های مختلف را مطالعه کنید، پیشنهاد ما برای مطالعه مقاله بعدی می تواند، کسب اطلاعاتی در مورد توت خشک صادراتی ایران باشد:

توت خشک صادراتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 4 =