زعفران خاتم بسته بندی

قیمت فروش زعفران خاتم بسته بندی صادراتی

زعفران بسته بندی خاتم به واسطه تنوع دارای قیمت فروش های متنوعی در بازار صادراتی و داخلی ایران بوده و در ادامه بیشتر بدان می پردازیم.

زعفران به عنوان یکی از مهم ترین محصولات صادراتی کشور بوده و بسیاری از تجار صادرکننده فعال در صادرات خشکبار حداقل یک بار سعی داشته اند زعفران ایران را به مشتریان خارجی خود معرفی کنند، دلیل این موضوع به برند بودن زعفران کشورمان به نسبت بقیه محصولات موجود در بازار جهانی باز می گردد.

حال اگر ما بخواهیم اصالت این محصول صادراتی را حفظ کنیم، قطعا می بایست از بسته بندی هایی بهره ببریم که این موضوع را چه به لحاظ ظاهری و چه به لحاظ مفهومی منتقل کند.

برای این مهم چه بسته بندی بهتر از بسته بندی خاتم زعفران است که ضمن دارا بودن ظاهری شکیل از قیمت مناسبی برای حوزه صادرات نیز برخوردار است.

زعفران خاتم بسته بندی

مشخصات فنی زعفران خاتم بسته بندی

قاعدتا هر هنگام که بخواهیم محصولی را معرفی کنیم، می بایست در قدم اول مهم ترین مشخصات فنی آن را برای همکاران بیان کنیم، تا آنان بدانند، دقیقا با چه کالایی سر و کار دارند.

از جمله مهم ترین مشخصات فنی می توان به:

1- استحکام:

مهم ترین مساله ای که در تجارت زعفران اهمیت بسیار زیادی دارد، آن است که زمانی که محصول به بازار مقصد می رسد، بدون آسیب دیدگی تحویل مشتری گردد، برخی از بسته بندی ها هم چون بسته بندی پاکتی در صورتی که بسته مادر آن محکم نباشد، این مشکل را دارا بوده و از مهم ترین مزیت های بسته های خاتم استحکام آن می باشد، در این بخش به یک نکته مهم دیگر هم می توان اشاره کرد و آن هم این است که این نوع بسته بندی صادراتی به دلیل آن که درب کاملا به بدنه کیپ می شود، رد و بدل هوا صورت نگرفته و محصول در فضایی وکیوم گونه قرار می گیرد و در حفظ سلامت آن بسیار موثر است.

2-فلزی بودن بسته بندی:

شاید به این فکر کنید که فلزی بودن بسته بندی در بخش استحکام بسته بندی مستتر بود، اما ما فلزی بودن را به این دلیل به عنوان یک مزیت جداگانه بیان کردیم که برای نگه داری زعفران بهترین ظروف، ظروف فلزی و شیشه ای هستند و اگر کسی بخواهد عطر و طعم زعفران حفظ شده و از طرفی زعفران در داخل بسته بندی هیچ واکنشی با بدنه انجام ندهند، بهترین گزینه ظروف فلزی هستند.

3- تنوع در طرح و رنگ:

همان طور که در عکس بالا ملاحظه می کنید، زعفران بسته بندی شده خاتم دارای طرح و رنگ های بسیار متنوعی بوده و صادرکنندگان می توانند از بین چندین طرح هر کدام را که بخواهند انتخاب کنند.

این نوع بسته خالی دارای طرح های سنتی، گل دار، ساده و … است که نسبت به سلیقه هر مشتری می توان از آن برای بسته بندی استفاده کرد.

4- وزن های متنوع:

از بزرگ ترین مزیت های این نوع بسته بندی می توان این را بیان کرد که بسته بندی خاتم از وزن نیم گرم الی یک کیلو را پوشش می دهد و این مساله بسته های خاتم را به بسته بندی بی رقیب در بازار بدل کرده است.

نمونه خاتم نیم کیلویی بازرگانی آرین

مزیت هایی که بتوان آن ها را بزرگ ترین امتیاز های این نوع بسته نام برد، مواردی است که در بالا بدان اشاره شد، بهتر است تا چند سوال را در مورد زعفران بسته بندی پاسخ دهیم.

قیمت این نوع ظروف چگونه تعیین می شود؟

اگر در زمینه صادرات فعال هستند و از مشتریان خود دلاری دریافتی دارید، هزینه بسته بندی آن برای صادرات مبالغ بالایی نبوده و می توانید با اطمینان خاطر آن را به مشتریان خود قیمت دهید.

به خصوص که اگر وزن بسته بندی های شما یک کیلویی و بیشتر باشد خرید بسته های خاتم به شدت به صرفه است.

نرخ بسته های خالی این نوع محصول معمولا بر اساس تغییرات قیمتی مواد خام تعیین می شود و در صورتی که نرخ فلز مورد استفاده در تولید این محصولات افزایش یابد، قیمت این محصول نیز افزایشی خواهد بود.

کاهشی در کار نیست!

طی سالیان متمادی فعالیت ما در حوزه تجارت زعفران بسته بندی شده، به این نتیجه رسیده ایم که کاهشی در قیمت مواد خام و از سویی دیگر در بسته های خالی در کار نیست، پس هر زمان که قصد خرید داشتید، می توانید سریعا اقدام کنید.

فروش این نوع زعفران بسته بندی در بازار داخلی و صادراتی چگونه است؟

ما در بسیاری از مقالات سایت خود به این مساله اشاره کردیم که فروش زعفران بسته بندی شده یک فرایندی است که می بایست با تحقیقات فراوان نوع بسته بندی مورد اقبال در بازار پیدا شود و پس از آن اقدامات لازم جهت فروش آن صورت گیرد.

به عنوان مثال اگر قصد صادرات زعفران به کویت را دارید، شاید بسته های خاتم گزینه مناسبی نباشد و بسته های کریستالی هم چون الماس و برلیان برای کار شما مناسب تر باشند، از سمتی صادرات زعفران به قطر فرایند متفاوتی دارد، بسته بندی های خاتم همراه با ظروف کادویی گزینه ایده آلی برای این مهم است.

ظروف کادویی زعفران خاتم

پس نتیجه می گیریم برای صادرات زعفران در قدم اول تحقیقات خود را کامل انجام دهید و پس از ان اقدام به عمل نمایید.

در بازار داخلی قضییه اندکی متفاوت است، از زمانی که قیمت زعفران افزایش پیدا کرد، همکاران ما در بازار داخلی ترجیح می دهند تا از بسته بندی های ساده تر و ارزان تر استفاده کنند، به همین دلیل صرفا همکارانی از این نوع بسته بندی های استفاده می کنند که لوکس فروشی دارند یا می خواهند یک محصول خاص را ارائه نمایند.

از شما دعوت می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زعفران بسته بندی مقاله زیر را نیز مطالعه فرمایید:

4 نکته در خرید زعفران بسته بندی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 16 =