زعفران درجه یک نگین

زعفران درجه یک نگین بسته بندی صادراتی

زعفران درجه یک نگین بهترین گزینه برای بسته بندی در حوزه صادرات است، اگر شما افکار صادراتی در سر دارید، در ادامه با ما باشید:

زعفران درجه یک نگین

زعفران نگین به عنوان یکی از بهترین انواع زعفران بازار بوده و خود به چندین نمونه مختلف از جمله:

  • شبه نگین
  • نگین عرفی
  • نگین درجه یک
  • نگین سوپر
  • نگین سوپر پرسی
  • و….

تقسیم می شود.

جالب است بدانید هر یک از موارد بالا کاربرد خاص خود را در بازار داشته و تجاری که در زمینه تجارت این دست محصولات فعالیت می کنند، بر اساس نوع نیاز خود به هر محصول، نوع خاصی را خریداری کرده و برای هدف خود استفاده می کنند.

این که یک تاجر از چه محصولی برای کار صادرات خود استفاده کند، وابسته به این است که بازار هدف وی چه کالایی را طلب کند، به عنوان مثال برای صادرات به کشور چین، مشتریان به دنبال محصولات سوپر نگین هستند و برای صادرات به آلمان گزینه هایی هم چون نگین درجه یک و سوپر مد نظر صادرکنندگان است، پس نتیجه می گیریم، قبل از شروع هر فعالیت صادراتی می بایست به کیفیت مورد نیاز بازار هدف توجه شود.

صادرات زعفران به کویت

اما با توجه به این که موضوع مقاله ما در زمینه بسته بندی صادراتی زعفران است، پس بهتر است اندکی در مورد زعفران بسته مورد استفاده برای صادرات با هم صحبت کنیم.

بسته بندی زعفران جهت صادرات از دو منظر قابل بحث است:

1- نوع زعفران مورد استفاده در بسته بندی

2- نوع بسته بندی مورد استفاده

برای انتخاب نوع زعفران که برای هدف بسته بندی از آن استفاده شود، باید توجه کنید که بازار هدف از شما چه می خواهد و تا چه اندازه دست شما در قیمت دهی به مشتریان باز است.

به عنوان مثال اگر شما بخواهید در یک بازار فروش با قدرت مالی متوسط تا پایین فعالیت کنید، قطعا استفاده از اجناس گران قیمت در بسته بندی، به این منجر خواهد شد که محصول روی دست شما بماند و نتوانید زعفران خود را بفروشید، برای چنین بازار هایی زعفران شبه نگین و حتی سرگل معمولی مناسب است.

اما از آن سوی ماجرا اگر بخواهید در یک بازار کیفیت محور فعالیت کنید، به محض آن که مشتریان شما مشاهده کنند، کالایی که در بسته بندی استفاده کرده اید، چندان لاکچری به نظر نمی آید، از خرید آن صرف نظر می کنند، اینجاست که شاید زعفران سوپر نگین و سوپر پرسی به کار شما بیایید.

آن چه در بالا بیان شد، مطالبی بود برای کسانی که می دانند به دنبال چه کالایی هستند، اما بسیاری از افراد که با ما تماس می گیرند، واقعا خودشان هم نمی دانند چه محصولی می خواهند و اطلاعات کافی از بازار خودشان ندارند، اینجاست که ما با پیشنهاد دادن زعفران درجه یک نگین خیال آنان و خودمان را بابت یک محصول درجه یک راحت می کنیم.

مشخصات زعفران درجه یک نگین چیست؟

زعفران نگین درجه یک همانند هر محصول دیگری که در بازار موجود است، دارای مشخصات خاصی است که ما بدان می پردازیم تا شما بدانید با چه محصولی سرکار دارید.

زعفران درجه یک

اولین و مهم ترین مشخصه نگین درجه یک بحث قیمتی آن است، این محصول به دلیل این که در دسته محصولات خوب بازار قرار می گیرد و از سویی قیمت مناسب دارد، گزینه ایده آلی جهت امور بسته بندی صادراتی است.

مشخصات فیزیکی هم چون رنگ خوب، قلم مطلوب و نداشتن ته دم سفید، باعث می شود تا زعفران مذکور در داخل بسته بندی ظاهر خوبی داشته باشد و مشتریان لوکس پسند را نیز راضی کند.

یکی دیگر از مشخصاتی که همیشه باعث شده تا مجموعه ما با اطمینان در مورد آن صحبت کند، بحث آزمایشات این محصول است، هر زمان که این نمونه زعفران در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار گرفته، با توجه به سطح قیمتی که دارد، چیزی فراتر از تصور ما را ارائه داده است و این موضوع باعث شده تا ما با اطمینان بیشتری برای صادرات این محصول پیش قدم شویم.

همان طور که در بالا اشاره شد، دومین مساله در بسته بندی صادراتی زعفران، بحث نوع بسته بندی می باشد.

بسته بندی کادویی

به دلیل گسترش صنعت بسته بندی در دنیا، زعفران هم همانند هر محصول دیگری دارای بسته بندی های متنوعی بوده و بسیاری از تجار خارجی ترجیح می دهند تا هر نوع زعفرانی را که خریداری می کنند، به صورت بسته بندی شده صادر کرده تا ارزش افزوده بیشتری نصیب آنان شود.

زعفران بسته بندی شده در سطوح کیفی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، همانند بسته بندی های پاکتی، بسته بندی های کریستالی، بسته بندی های خاتم و کادویی که هر یک وابسته به نوع بازار هدف برای کاربرد خاصی استفاده می شوند.

در زمینه انتخاب بسته بندی خالی همانند انتخاب نوع زعفران وضعیتی مشابه با هم قابل ملاحظه است، بدین معنی که مشتریان لاکچری پسند از ظروف کادویی استفاده می کنند و مشتریان معمولی ظروف پاکتی را پسند می کنند.

اما باز هم عده ای از همکاران در بازار حضور دارند که شناختی از بازار نداشته و منتظر پیشنهاد های ما هستند، به همین دلیل ما زعفران بسته بندی در ظروف کریستالی هم چون آذین، برلیان، الماس و …. را به آن ها پیشنهاد می دهیم.

این ظروف قیمت زیادی نداشته و ظاهر بسیار خوبی دارند و به واسطه همین دو مشخصه مهم فروش ان ها در بازار بسیار آسان است و تجاری که در زمینه صادرات فعال هستند، از این بسته بندی ها غافل نمی شوند.

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه تامین محصولات مختلف خشکبار بوده و آماده است تا ضمن تامین انواع زعفران بسته بندی شده و فله، ارقام مختلف محصولات هم چون توت خشک، زرشک، عناب، آلو و …. را برای شما فراهم نماید.

برای ادامه مقاله زیر را نیز مطالعه نمایید:

میوه خشک آلو اسلایس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =