قیمت صادرات بهترین زعفران سرگل مشهد

زعفران سرگل مشهد را می توان به عنوان بهترین محصول برای صادرات به خارج کشور دانست چرا که محصول مذکور دارای قیمت و کیفیت متناسب و فوق العاده ای می باشد.

باید در مرحله اول این مساله را برای شما باز کنیم که چرا تا این حد ما تاکید بر صادرات زعفران از مشهد داریم؟

همان طور که می دانید زعفران به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات تولیدی در خراسان بوده و صادرات آن از مشهد به بسیاری از نقاط دنیا صورت می گیرد.

خرید زعفران از مشهد برای شما دو مزیت بزرگ دارد:

خرید محصول متنوع:

شما در مشهد می توانید بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مختلف یکی را انتخاب کرده و خرید محصول مورد نیاز خود را از آنان انجام دهید.

در مشهد محصولات مختلفی برای صادرات وجود دارد و پس در نتیجه شما نباید هیچ نگرانی را بابت تامین محصول داشته باشید.

به عنوان مثال اگر شما زعفران سرگل را از تهران خریداری کنید باید توقع آن را داشته باشید که زعفرانی که خریداری می کنید اندکی تقلب داشته باشد، اما در مشهد خبری از این مسائل نیست و به دلیل وجود فروشندگان مختلف اگر کسی تقلب در کار خود داشته باشد، به سرعت رسوا می شود.

انجام حمل و گمرکی آسان:

شرکت های ترخیص کاری در مشهد توان آن را دارند که زعفران شما را به سرعت صادر کرده و در این زمینه تخصص دارند.

شما اگر از ما بپرسید که پسته خود را از کدام شهر صادر کنیم، قطعا ما به شما رفسنجان را پیشنهاد می دهیم چرا که صادرات پسته از رفسنجان به خارج کشور راحت تر است، پس در نتیجه اگر برای زعفران بخواهیم شهری را پیشنهاد دهیم، قطعا مشهد گزینه بهتری است.

نکته مهم در مورد مشهد آن است که مشهد فرودگاه بین المللی دارد و انجام امور حمل توسط ایر لاین های ترکیش، امارات و ایران ایر به سرعت انجام می شود.

چرا زعفران سرگل مشهد ؟

سوال بعدی که باید ما بدان پاسخ دهیم این است که چرا زعفران سرگل مشهد ؟

در بحث صادرات زعفران مساله ای که برای صادرکننده و خریدار اهمیت دارد این است که محصولی را که برای صادرات انتخاب می کنیم، می بایست دارای نرخ مناسب در عین حال کیفیت خوب باشد.

اگر در بین محصولات تولیدی مشهد ما جستجو کنیم، قطعا زعفران سرگل می تواند به عنوان یک گزینه ایده آل خود نمایی کند.

زعفران سرگل مشهد به واسطه ظاهر کاملا قرمز خود درون بسته بندی هم شکل خوبی داشته و به همین جهت است که ضمن صادرات فله، صادرات بسته بندی این محصول هم رونق دارد.

صادرات زعفران سرگل خراسان بصورت بسته بندی

تا کنون با خود فکر کرده اید که اگر زعفران را به صورت بسته بندی صادر کنید چه سودی عاید شما خواهد شد؟

قطعا اگر شما از سود صادرات زعفران بسته بندی شده ایران آگاه باشید، هیچ گاه به سمت محصول فله نرفته و تمام محصولات خود را به صورت بسته بندی شده صادر می کنید.

اگر می خواهید سود حاصل از بسته بندی زعفران سرگل را بدانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید تا راهکار های مختلف برای سود آوری کار را به شما معرفی کنیم.

انواع زعفران سرگل مشهد

همه ما می دانیم که زعفران سرگل همانند هر نوع دیگری از زعفران دارای دسته بندی خاصی بوده و این کار باعث می شود تا قدرت مانور هر فروشنده ای در بازار افزایش پیدا کند، به همین دلیل ما در این بخش به انواع زعفران سرگل مشهد می پردازیم تا شما با انواع آن بیشتر آشنا شوید.

زعفران سرگل ضعیف:

همان طور که از نام این زعفران پیداست، محصول مذکور برای کار های ضعیف مناسب بوده و اصلا توصیه نمی شود، اما برای کسانی که به دنبال قیمت ارزان هستند می توان از این نوع محصول تهیه کرد.

دقت کنید که زعفران سرگل ضعیف به لحاظ ظاهری ضعیف بوده ولی تقلب درون آن وجود ندارد.

زعفران سرگل معمولی:

این زعفران اگر چه نامش معمولی است اما محصولی است که برای صادرات کاربرد زیادی داشته و شما اگر می خواهید فروش موفقی داشته باشید از زعفران سرگل معمولی استفاده کنید.

زعفران سرگل مذکور حتی برای بحث بسته بندی جهت فروش داخلی و صادرات نیز کاربرد داشته و شما می توانید از این نوع زعفران با خیال راحت برای کار خود استفاده کنید.

زعفران سرگل ممتاز:

زعفران سرگل ممتاز بهترین نوع زعفران سرگلی است که می توان در بازار پیدا کرد.

این زعفران دارای کیفیت خوب بوده و برای کسانی که در حوزه زعفران سرگل به دنبال بهترین محصول هستند، می توانند از آن استفاده کنند.

نکته مهم: نکته ای بسیار مهم در ارتباط با بحث تجارت زعفران سرگل این است که این زعفران در واقع توسط کارگاه هایی موسوم به سرگل کنی در مشهد تولید می شوند و بعضا برخی از تجار در دیگر شهر های کشور با مخلوط نمودن سرگل و رشته های رنگ شده زعفران قصد گول زدن مشتریان و سود بیشتر را دارند، پس در نتیجه در تجارت این زعفران دقت کافی را داشته باشید.

قیمت زعفران سرگل مشهد

بحث قیمتی زعفران همواره مهم ترین مساله ای بوده که ما در تجارت خود بدان پرداخته ایم، به همین جهت ما سعی نموده ایم تا با گرید بندی های مختلف برای زعفران مشهد، بتوانیم نرخ های متفاوتی را به مشتریان خود ارائه کنیم.

نرخ هایی که توسط آرین در بازار ارائه می شود، همواره بهترین نرخ بازار مشهد بوده و شما می توانید با اطمینان خاطر قیمت های ما را به مشتریان خود پیشنهاد دهید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون قیمت صادرات زعفران سرگل خراسان، مشاوره صادرات و… با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 2 =