فروش زعفران سرگل معمولی ارزان بسته بندی

زعفران سرگل معمولی ارزان قیمت را شاید بتوان به عنوان بهترین محصول جهت امور بسته بندی در کشور دانست، به همین دلیل فروش آن رونق خوبی دارد.

هنگامی که ما قیمت برخی از محصولات را به مشتریان خود ارائه می کنیم، آنان با تعجب از ما می پرسند که آیا کسی هم هست که این محصول را با این قیمت از شما خریداری کند؟

اینجاست که ما متوجه می شویم که مشتری به دنبال اجناس ارزان قیمت است و به وی بهترین اجناس خود و اما با قیمت پایین را پیشنهاد می دهیم.

راه های پایین اوردن قیمت زعفران سرگل معمولی بسته بندی شده چیست؟

استفاده از بسته بندی ساده:

قطعا اولین کاری که می توان برای فروش زعفرا سرگل معمولی انجام داد، این است که به جای استفاده از بسته بندی های شیک از بسته بندی معمولی و ارزان استفاده کنیم.

استفاده از زعفران معمولی:

گاهی استفاده از زعفران معمولی تر می تواند کار را به نفع ما تمام کند، برخی از مشتریان به دنبال اجناس رندوم بازار بوده و برایشان مهم نیست که زعفران مورد استفاده داخل بسته بندی تا چه حد قلم دار است، پس سع کنید اگر می خواهید زعفران را برای عموم مردم بسته بندی کنید، از زعفران سرگل معمولی بهره ببرید.

زعفران سرگل معمولی و نه به تقلب

برخی از بازاریان سعی می کنند تا با استفاده از زعفران تقلبی کار خود را راحت کرده و قیمت ها را بشکنند، اما این را بدانید که چنین فروشندگانی شاید بتوانند در مدت کوتاهی سود خوبی را نصیب خود کنند، اما در طولانی مدت قطعا در تجارت خود ضرر خواهند داد و از گردونه رقابت حذف می شود.

مخلوط نمودن بخش سفید زعفران به جای زعفران یا مخلوط نمودن خرده زعفران داخل کالا قطعا باعث آسیب به مصرف کننده خواهد شد و توصیه می کنیم که اگر فروشنده هستید از فروش چنین محصولاتی خود داری کنید و اگر خریدار هستید، در صورت مشاهده قیمت ارزان به اصالت محصول شک نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − ده =