زعفران سرگل نگینی

فروش انواع زعفران سرگل نگینی درجه یک

زعفران سرگل نگینی به عنوان یکی از انواع محصولات درجه یک بازار بوده که فروش آن به دو شکل بسته بندی و فله با قیمت مناسب انجام می شود.

زعفران به عنوان یک محصول پر مصرف در کشور ما بوده و بسیاری از خانواده برای بهره مندی از خواص فوق العاده این محصول سعی در خرید ان دارند، طبیعا انتخاب نوع زعفران بسته بندی شده که بتواند نظر خانواده ها را جلب کند، برای فروشندگان کار بسیار سختی بوده و ما این موضوع را به راحتی از روی صحبت های مختلفی که با همکاران خود در شهر های مختلف داریم، درک کرده ایم.

ما برای فروش و پخش داخلی همیشه دو محصول مهم را به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم، ابتدا زعفران سرگل نگینی، دوم زعفران نگین معمولی که اندکی از محصول اولی گران است.

زعفران نگین معمولی

برای مشاهده مشخصات و کیفیت این محصول به مقاله مربوطه مراجعه کنید ….

اما در این مقاله بحث اصلی ما در مورد زعفران سرگل نگینی درجه یک است که چه برای صادرات و چه برای فروش داخلی آن را به مشتریان خود عرضه می کنیم و توانسته ایم، رضایت طیف وسیعی از مشتریان را به ارمغان آوریم.

حال در ادامه مهم ترین مشخصات محصولی که نام آن را در بالا آورده ایم را برای شما ذکر می کنیم :

مشخصات زعفران سرگل نگینی

از مهم ترین مشخصاتی که برای هر مدل زعفرانی می توان به عطر، رنگ دهی، قلم جنس، ظاهر و … اشاره کرد.

1- عطر : زعفران سرگل مورد نظر ما دارای عطر بسیار خوبی بوده و هنگام دم کردن یا استفاده از آن عطر خود را به صورت کامل بروز داده و یک تجربه ناب را به شما خواهد داد.

2- رنگ : یکی دیگر از مهم ترین مشخصاتی که هر خانواده ایرانی از زعفران می خواهد، رنگدهی خوب آن خواهد بود، که این زعفران می تواند با رنگ دهی بالای 230 رضایتمندی شما را به ارمغان آورد.

زعفران سرگل نگینی درجه یک آرین

3- قلم زعفران: همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، زعفران سرگل نگینی آرین دارای قلم خوبی بوده و آن چه شما از یک زعفران توقع دارید را به شما خواهد داد، در کنار قلم خوب، این کالا دارای ظاهر بسیار عالی در بسته بندی نیز می باشد.

بازرگانی آرین فروش انواع زعفران درجه یک را در دستور کار خود قرار داده و بهترین کیفیت آن را به صورت فله و بسته بندی شده در اختیار شما خواهد گذاشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 1 =