صادرات انواع زعفران سوپر نگین درجه یک به امارات

زعفران سوپر نگین به دلیل کیفیت بسیار خوب خود به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای صادرات به کشوری هم چون امارات بوده که تمامی انواع محصولات درجه یک را خریداری می کند.

همه روزه تعداد زیادی از دوستان با ما تماس می گیرند و سوالاتی را در مورد صادرات زعفران به امارات دارند به همین جهت ما در این مقاله قصد داریم تا ضمن معرفی بهترین زعفران برای صادرات به کشور امارات، به سوالاتی در این زمینه پاسخ دهیم.

اجازه دهید تا از پر گویی خود داری کرده و سوالات را مطرح و پاسخ دهیم….

انواع زعفران صادراتی به امارات کدام است؟

به دلیل گستردگی تجارت در کشور امارات شما می توانید هر یک از انواع زعفران ایران را انتخاب کرده و در این کشور به فروش برسانید، اما دقت داشته باشید که حتما می بایست قبل از هر چیزی مشتری شما کیفیت محصولات را تایید نماید و سپس به صورت عمده به کار صادرات بپردازید.

به نظر شما بهترین کدام است؟

اگر نظر ما را در این ارتباط می خواهید، زعفران سوپر نگین گزینه بسیار خوبی برای صادرات بوده ولی همان طور که گفتیم حتما دقت کنید که بتوانید روی بحث قیمت و کیفیت با مشتری خود کنار بیایید.

زعفران را چگونه بفرستیم؟

زعفران معمولا به دو طریق برای امارات صادر می شود، اول به صورت قانونی که از طریق انجام امور گمرکی انجام می شود و دوم به صورت قاچاق که معمولا روش دوم برای صادرکنندگان مقرون به صرفه تر است!!

اما دقت کنید که ما قاچاق نخواهیم کرد و از طریق قانونی با سود کم کار صادرات را انجام می دهیم.

زعفران سوپر نگین آرین

بازرگانی آرین به عنوان یک فروشنده عمده انواع زعفران در بازار مشهد، بهترین انواع زعفران سوپر نگین را به صورت عمده تهیه کرده و برای مشتریان خود ارسال می کند.

شما با عضویت در کانال تلگرامی ما می توانید تمامی محصولات این مجموعه را مشاهده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + هشت =