زعفران صادراتی نگین

خرید و فروش زعفران صادراتی نگین در بازار

خرید و فروش زعفران صادراتی نگین در بازار شهر های مشهد و تربت حیدریه و…. انجام می شود، اما سوال این است که قیمت آن بر چه اساسی است؟

بازار مشهد یکی از اصلی ترین مراجع تجارت انواع زعفران به خصوص زعفران صادراتی نگین در کشور بوده و بسیاری از تجاری که قصد دارند، تا این محصول را خرید و فروش کنند، قطعا قیمت روز آن را از مشهد می گیرند.

هر محصولی پارامتر های مختلفی در زمینه خرید و فروش داشته و تجار سعی می کنند تا بر اساس ان پارامتر ها خرید یا فروش محصول خود را انجام دهند که این موضوع در مورد زعفران نگین صادراتی نکات مختلفی است که در ادامه برخی از مهم ترین آن ها را بیان می کنیم …..

زعفران صادراتی نگین

پارامتر های مهم تجارت زعفران صادراتی نگین

مهم ترین این پارامتر ها به ترتیب شامل:

نوع نگین: همان طور که گفته شد، اولین و مهم ترین پارامتر دخیل در تجارت این محصول، نوع نگین می باشد که زعفران نگین پرسی قلم دار گران ترین نمونه، نگین پرسی درجه یک، نگین سوپر، نگین سوپر عرفی، نگین عرفی، نگین معمولی و شبه نگین در درجه های بعدی کیفیت قرار می گیرند و هر چه نوع نگین ضعیف تر باشد، قیمت خرید یا فروش آن در بازار متفاوت خواهد بود.

رنگ زعفران: همیشه خوش رنگ بودن جنس یکی از نکات مهم و مد نظر تجار است، هر چه که جنس خوش رنگ تر باشد طبیعتا مشتریان بیشتری را برای خرید خواهد داشت.

قلم جنس: بر کسی پوشیده نیست قلم دار بودن زعفران، یک پارامتر مهم در تجارت انواع زعفران است، اگر بتوانید یک جنس قلم درشت را در بازار عرضه کنید، قطعا مشتریان زیادی برای خرید این محصول به شما مراجعه می کنند.

عدم شکستی در زعفران: این پارامتر در زعفران های نگین با قیمت بالا اهمیت فوق العاده زیادی دارد چرا که نباید زعفران آن هم در نوع نگین شکستی داشته باشد.

نکته پایانی آن که تمامی این پارامتر ها در کنار یکدیگر میتواند شما را در خرید یا فروشی موفق یاری کند و در هنگام خرید باید محصول مورد نظر، بخشی از هر یک، از پارامتر های فوق را داشته باشد.

برای تهیه زعفران صادراتی نگین نیز با بخش فروش ما می توانید در تماس باشید.

قیمت فروش زعفران بسته بندی کریستالی

اگر علاقه مند به بحث بسته بندی زعفران هستید، این مقاله می تواند کمک زیادی به شما داشته باشد …..
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =