زعفران نگین اول فصلی

قیمت صادرات زعفران نگین اول فصلی سوپر

زعفران نگین اول فصلی چیست؟ چرا قیمت صادرات این محصول مهم است؟ آیا سوپر شاخ بزی یا همان سوپر پرسی لوکس همین محصول است یا فرق دارد؟

همان طور که می دانید مشاهده کردید، این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و از مشخصات زیر برخوردار است:

  • رنگ عالی: این نوع زعفران به واسطه آن که به روش حرفه ای برداشت می شود و پس از برداشت سریعا فرآوری و خشک می گردد در نتیجه زعفران حاصله دارای کیفیت رنگی بسیار عالی است.
  • رشته های کشیده: این نوع زعفران به دلیل خشک شدن با دستگاه و به روش خاصی رشته های کاملا کشیده و مستقیمی داشته و از کیفیت و ارزندگی زیادی برخوردار است.

بسیاری از شرکت های فعال در زمینه صادرات سعی می کنند تا این محصول را که دارای کیفیت بالایی است را خریداری کرده و برای مشتریان خود ارسال نمایند، به همین دلیل قیمت صادرات این محصول به نسبت دیگر محصولات بالاتر می باشد.

اگر بخواهیم قیمت صادرات زعفران نگین را با دیگر محصولات بازار مقایسه ای داشته باشیم، باید بگوییم این محصول به واسطه دارا بودن سطح کیفی بیشتر قیمت بالاتری داشته و خود محصول نیز دسته بندی قیمتی خاصی را داراست.

زعفران نگین سوپر پرسی شاخ بزی بهترین نوع زعفران بازار و دارای سطح قیمتی بالایی است و پس از آن زعفران نگین سوپر پرسی معمولی و نگین سوپر دارای رده های بعدی در قیمت هستند.

دقت داشته باشید که صادرات این محصولات می بایست بر اساس نیاز بازار هدف صورت گیرد، در ادامه بیایید تا اندکی به بازار صادرات این دست محصولات بپردازیم…..

وضعیت بازار صادرات زعفران نگین اول فصلی

شاید شنیده باشید که چین اولین و مهم ترین خریدار زعفران ایران در بازار است، این کشور با خرید بهترین نوع زعفران ایران و عصاره گیری از این محصول سود های بسیار هنگفتی را از محصول تجارت آن برای خود به ارمغان می آورد.

از دیگر خریداران زعفران نگین می توان به کشور های اروپایی و برخی دیگر از کشور های آسیایی نام برد که بهترین زعفران ایران را خریداری کرده و برای صنایع تبدیلی خود مورد استفاده قرار می دهند.

از جمله این کشور ها اسپانیا، تایوان، آلمان، ایتالیا و …. هستند که هر کدام به تناسب نوع نیاز خود نوعی از زعفران را خریداری کرده و برای صادرات استفاده می کنند، موضوع صادرات اجناس ایرانی به دیگر کشور ها در محصولات دیگر هم قابل رویت بوده و از آن جمله می توان به این مقاله اشاره کرد:

صادرات زرشک به روسیه

سوالی که شاید ذهن مخاطب را در مورد زعفران نگین اول فصلی به خود مشغول دارد این هست که آیا این نوع زعفران برای بسته بندی هم مناسب است؟

اگر ما بخواهیم پاسخ این سوال را بدهیم، این گونه خواهیم گفت که اگر قصد بسته بندی زعفران و صادرات آن را دارید، قطعا باید بازار هدف خود را مد نظر قرار دهید.

اگر بازار هدف شما لوکس پسند باشد، قطعا استفاده از زعفران بسته بندی می تواند برای کار شما مناسب باشد، اما اگر بازار هدف شما توان هضم زعفران گران قیمت را دارا نیست، لزومی وجود ندارد که هزینه اضافی را برای بسته بندی این دست محصولات تقبل کنید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد وضعیت صادرات زعفران فله و بسته بندی می توانید دیگر مقالات موجود در سایت ما را مطالعه کرده و ضمن آن به بخش قیمت روز سایت مجموعه ما مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − دوازده =