صادرات انواع زعفران نگین بسته بندی صادراتی

انواع زعفران نگین بسته بندی شده را می توان به عنوان یک گزینه مناسب برای صادرات به خارج کشور و حضور در بازار صادراتی جهانی دانست.

همواره ما به یاد داریم که زعفران نگین به عنوان یکی از بهترین ارقام زعفران تولیدی در ایران بوده و هیچ گاه کسی نتوانسته است محصولی را باکیفیت بالاتر از نگین به بازار ارائه کند.

این محصول خوب به دلیل کیفیت خوبی که دارد برای منظور های مختلفی در بازار صادراتی به فروش می رسد که در این بخش می خواهیم در مورد زعفران نگین بسته بندی شده که برای صادرات استفاده می شود اندکی به بحث و گفتگو بنشینیم.

اولین سوالی که در ذهن همگان شکل می گیرد این است که تا کنون بازرگانی آرین زعفران سرگل را به عنوان بهترین زعفران برای بسته بندی معرفی می نموده است، اما چطور شده که زعفران نگین به عنوان بهترین زعفران معرفی می شود؟!

ما همانند قبل می گوییم که اگر می خواهید زعفرانی را به مشتریان خود ارائه کنید که هیچ حرف و سخنی نه به لحاظ کیفیت و نه به لحاظ قیمت وجود داشته باشد، زعفران سرگل به عنوان بهترین گزینه است، اما گاهی اتفاق می افتد که بازاری که ما می خواهیم در آن فعالیت کنیم، چیزی بیشتر و بهتر از زعفران سرگل را از ما می خواهد، پس باید در این هنگام زعفران نگین را وارد حوزه رقابت بازار بین المللی نمود.

اما وابسته به نوع بازار هدف قطعا می توان انواع زعفران نگین مختلفی را برای کار صادرات استفاده کرد.

بیایید تا با هم مروری کلی بر مدل های پر کابرد زعفران نگین جهت بسته بندی صادراتی داشته باشیم ….

زعفران نگین پوشال:

این زعفران را ما به عنوان ارزان قیمت ترین نوع زعفران در نمونه نگین می دانیم، اگر مقالات سایت آرین را مطالعه کرده باشید، قطعا می دانید که زعفران نگین پوشال بعد از زعفران سرگل می تواند به عنوان گزینه ای ایده آل برای صادرات به خارج کشور باشد.

بهترین بسته بندی برای این زعفران چیست؟

به دلیل حجم دار بودن زعفران مذکور اگر ما از نمونه بسته بندی ظروف کریستال استفاده کنیم، به شدت محصول ما خوش رویت دیده شده و قطعا در فروش نیز موثر خواهد بود.

ضمنا اگر می خواهید هزینه بیشتری را برای این مهم انجام دهید، بسته بندی هایی را تحت عنوان بسته نگین زعفران نیز می توان پیشنهاد داد که گزینه قابل اعتنایی برای کشور های عربی است.

زعفران نگین معمولی:

این زعفران هم برای بحث بسته بندی مناسب است و در صورتی که مشتری شما استفاده از زعفران شبه نگین را قبول نکرد، قطعا استفاده از زعفران نگین معمولی برای کار شما راهگشا خواهد بود.

جالب است بدانید که این زعفران را می توانید ضمن آن که در بسته بندی های ذکر شده در بالا بسته بندی کنید، می توانید در بسته های چند گرمی خاتم نیز بسته بندی نمایید.

زعفران نگین سوپر:

بهترین نوع زعفران نگین و البته گران قیمت ترین نوع زعفران موجود در بازار است.

اگر واقعا می خواهید بازار را در اختیار خود بگیرید، از این زعفران استفاده کنید.

البته دقت کنید که زعفران نگین گران است و در صورتی که توان فروش آن را دارید، از این زعفران استفاده نمایید.

بعضا مشتریانی داشته ایم که به ادعای آن که توان فروش محصول را داریم جلو آمده و پس از آن که قیمت تمام شده محصول به آنان اعلام شده، از خرید منصرف شده اند.

دقت کنید که در فروش زعفران نگین بسته بندی تنها بحث خود زعفران مطرح نیست و هزینه هایی هم چون بسته خالی، چاپ، هزینه بسته بندی، پرت، هزینه آزمایش و… به کار اضافه می شود.

زعفران نگین بسته بندی آرین

بازرگانی خشکبار آرین در زمینه تجارت انواع زعفران بسته بندی در کیفیت های مختلف فعال بوده و بهترین محصولات را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

یکی از مزیت هایی که ما در فروش انواع زعفران داریم این است که قیمت خرید واقعی زعفران از کشاورز را به مشتری خود اعلام می کنیم و این حق را برای مشتری قائل هستیم تا بر روند کار و خرید محصول مورد نیاز از کشاورز نظارت داشته باشد.

حتی مشتریان ما از حاشیه سودی که آرین برای کار خود در نظر می گیرند آگاهی کامل داشته و به دلیل شفافیت کار با رضایت کامل آن را پرداخت می کنند.

ما معمولا برای زعفران نگین همانند بالا سه بسته بندی را پیشنهاد می دهیم:

  1. بسته بندی خاتم
  2. بسته بندی کریستال
  3. بسته بندی نگین

در مرحله اول دو بسته بندی یک و دو برای کار بسیار مناسب هستند و اگر کسی بخواهد در بازار صادراتی کار کند و صادرات زعفران نگین بسته بندی شده را داشته باشد، بسیار مناسب است.

زعفران بسته بندی نگین هم برای کشور های عربی که به دنبال کالای لوکس هستند، مناسب است.

اگر مایل به مشاهده انواع زعفران بسته بندی هستید، می توانید از طریق کانال ما تمامی انواع بسته ها را مشاهده نموده و بر اساس نیاز خود هر یک را انتخاب کنید.

امور صادرات زعفران نگین بسته بندی

دیگر نگران صادرات زعفران خود نباشید، چرا که ما این کار را با نرخی مناسب برای شما انجام می دهیم.

ما با معرفی بهترین ترخیص کاران و منصف ترین شرکت های حمل کار امور گمرکی و حمل را با بهترین نرخ و کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

فقط کافیست یک بار از محصولات آرین استفاده کنید تا ما بهترین محصولات خود در کنار بهترین خدمات را به شما عزیزان و همراهان گرامی ارائه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 10 =