فروش زعفران نگین سوپر درجه یک صادراتی

زعفران نگین سوپر همواره به عنوان بهترین زعفران بازار شناخته شده و حجم صادرات قابل توجهی دارد به همین دلیل فروش ارقام درجه یک آن به منظور های صادراتی صورت می گیرد.

همان طور که می دانید زعفران دارای ارقام بسیار متفاوتی بوده و صادرکنندگان سعی می کنند تا به تناسب بازار هدف خود محصول خاصی را برای صادرات انتخاب کنند، قطعا زعفران نگین سوپر یکی از جذاب ترین پیشنهاد ها برای مشتریانی است که به دنبال با کیفیت ترین اجناس در بازار صادراتی هستند ….

در بازار صادراتی زعفران باید به یک نکته بسیار مهم دقت کنید آن هم این است که صادرات زعفران خود را به شکلی انجام دهید که مشتریان شما از کیفیت کالا راضی باشند، منظور ما از این بحث آن است که هنگامی که در یک بازار زعفران سرگل معمولی رواج دارد، دلیلی وجود ندارد که شما زعفران نگین سوپر را به بازار مربوطه تزریق کنید، پس تمام سعی خود را روی این مساله متمرکز نمایید که زعفران در خور هر بازاری را شناسایی کرده و به همان جا صادر کنید.

زعفران نگین سوپر برای کجا مناسب است؟

این سوالی است که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند پس بیایید تا به صورت دقیق تر روی این موضوع بحث کنیم ….

بازار صادراتی زعفران نگین سوپر

در قدم اول باید ببنیم که این زعفرانی که ما از آن صحبت می کنیم برای چه کاربردی استفاده می شود، از مهم ترین کاربرد های زعفران نگین سوپر می توان به:

  • کاربرد های خوراکی
  • کاربرد های صنعتی

اشاره نمود.

قطعا بازار های کیفیت محور همانند کشور های عربی و برخی کشور های اروپایی به دنبال زعفران نگین سوپر برای موارد خوراکی هستند و شما اگر بخواهید در این بازار ها محصول خود را بفروشید، قطعا باید از این زعفران بهره ببرید.

و اما کشوری همانند چین با توجه به استفاده گسترده صنعتی از زعفران ایران، سعی می کند تا با خرید بهترین زعفران بیشترین ارز آوری را از محصول مربوطه داشته باشد…

برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 12 =