زعفران نگین معمولی

فروش زعفران نگین معمولی درجه یک آرین

زعفران نگین معمولی درجه یک آرین محصولی دارای کیفیت بسیار خوب جهت فروش فله و بسته بندی با قیمت بسیار مناسب تر از دیگر محصولات است.

زعفران یک محصول پر مصرف بین آحاد مردم جامعه بوده و کسانی که از این محصول استفاده می کنند، معمولا مصرف کنندگان حرفه ای نبوده و آنچنان نکات ریزی را در خرید محصول در نظر نمی گیرند، اما ما از شما می خواهیم تا از امروز در خرید زعفران مورد نیاز خود دقت کنید و ضمن توجه به عطر و رنگ زعفران پارامتر های دیگری را در حین خرید در نظر بگیرید.

زعفران نگین معمولی آرین

حال آن پارامتر ها چیست؟

1- قلم زعفران: یکی از نکاتی که هنگام خرید باید در نظر بگیرید این است که تار های زعفران درشت و کشیده باشند، چراکه این نمونه زعفران هایی که دارای قلم های درشت هستند، می تواند کیفیت رنگی بهتری را ارائه کند.

2- رنگ زعفران: منظور از رنگ زعفران، رنگ دهی آن نیست بلکه تیره و روشن بودن رنگ تار های زعفران است که شما می بایست زعفرانی با کیفیت رنگی مطلوب خریداری کنید، سعی کنید از خرید زعفرانی با رنگ تیره بپرهیزید.

اکنون که این دو نکته مهم را یاد گرفتید، باید به شما عرض کنیم که زعفران نگین معمولی آرین همه این مشخصات را داشته و همان طور که در تصویر ملاحظه می کنید، دارای کیفیت بسیار عالی است.

زعفران نگین معمولی بسته بندی شده

فروش زعفران نگین معمولی ما معمولا به صورت بسته بندی شده و برای پخش در سراسر کشور بوده و بسیاری از مشتریانی که با ما کار می کنند، چندین سال است که محصول مورد نیاز خود را از کس دیگری تهیه نکرده اند.

بسته بندی های ارائه شده به درخواست مشتریان متغیر بوده و شما می توانید انواع بسته بندی های مختلف از اعم از پاکتی، آذین و …. را از ما تهیه کنید.

زعفران بسته بندی مثقالی برای مشاغل خانگی

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی مثقالی و فروش آن مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید ….

شاید این سوال برای شما پیش آید که آیا آرین فقط فروش زعفران نگین معمولی را در دستور کار خود دارد؟

خیر!

ما انواع زعفران اعم از سرگل درجه یک و دو ، پوشال و …. را به صورت فله جهت صادرات و به صورت بسته بندی شده جهت فروش داخلی عرضه می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت روز با ما در ارتباط باشید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + یک =