سرانه مصرف زعفران سرگل در ایران

مصرف زعفران به عنوان یکی از مهم ترین مواد خوراکی مورد نیاز در کشور ما زیاد بود و نمونه سرگل به دلیل کیفیت بالاتر در ایران از مشتریان و سرانه مصرف بیشتری برخوردار است.

همان طور که می دانید همواره زعفران به عنوان یک ماده خوراکی بسیار خوش طعم در بسیاری از خانواده های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد.

زعفران با دارا بودن خواص فوق العاده دارویی از جمله ضد سرطان بودن، آرام کننده اعصاب و… به عنوان یک محصول ایده آل در خانواده ها استفاده می شود.

مصرف زعفران در ایران به چه شکل است؟

مصرف زعفران در ایران به صورت چاشنی در غذا یا به شکل دمنوشی استفاده می شود، اما بهتر است بدانید این محصول به صورت چاشنی بیشترین حجم استفاده را دارد.

بیشتر مردم از چه زعفرانی استفاده می کنند؟

بیشتر مردم به واسطه این که زعفران سرگل شناخته شده ترین نمونه زعفران موجود در بازار است، ترجیح می دهند تا از این محصول خاص برای مصارف خود بهره ببرند.

سرانه مصرف زعفران در ایران

مصرف زعفران در ایران بر اساس آمار منتشر شده توسط خبرگزاری های مختلف چیزی در حدود 0.7 گرم به ازای هر نفر است که با اقدامات انجام شده می بایست این میزان به 3 گرم به ازای هر نفر افزایش پیدا کند.

یکی از مهم ترین مسائلی که در ارتباط با بحث میزان مصرف زعفران در کشور ما وجود دارد این است که برخی از مردم به دلیل تقلبات رایج در زعفران سعی می کنند تا از این محصول کمتر استفاده کرده تا احتمال آسیب های ناشی از استفاده از زعفران ناسالم را کاهش دهند.

بازرگانی خشکبار آرین با برنامه ریزی در زمینه تجارت زعفران اصل در نظر دارد تا ضمن صادرات عمده زعفران به خارج کشور بهترین محصولات را برای فروش در بازار داخلی به مشتریان خود ارائه کند.

با ما بهترین ها را تجربه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 8 =