سفارش تولید میوه خشک خرمالو

سفارش تولید میوه خشک خرمالو اسلایس اعلا ویژه صادرات

سفارش تولید میوه خشک خرمالو اسلایس اعلا به عنوان یکی از محصولات ویژه برای صادرات می تواند تأثیر بسیار خوبی در کاهش قیمت های خرید و در نتیجه سود بیشتر داشته باشد.

خرمالو میوه ای نارنجی رنگ با طعمی شیرین است که بسیاری از افراد از خوردن آن لذت می برند، بنابراین خشک شده ی آن نیز می تواند موجب جلب نظر تعداد زیادی از افراد شود؛ محصولی که شیرین تر از تازه ی آن بوده و البته در تمام طول سال پیدا می شود.

اما این محصول نه تنها برای بازار داخل، که برای صادرات نیز انتخابی عالی است؛ تنها کافی است با تحقیق و بازاریابی به این نکته پی ببریم که ذائقه ها و الگوی مصرف کدام کشور به گونه ای است که این محصول در آن به صورت مستقیم یا فرآوری شده حائز اهمیت بوده و بنابراین صادرات خوبی خواهد داشت.

سفارش تولید میوه خشک خرمالو در حجم تناژ

خرمالو و کیوی محصول باغ های شمال کشور است و جزئ محصولاتی هستند که تولید کنندگان زیادی آن را خشک می کنند.

اما اگر قصد خرید برای صادرات میوه خشک را داریم باید به دنبال روشی باشیم که در آن قیمت های خرید مناسب بوده و بتوان شرایط ایده الی در تجارت تجربه نمود.

بنابراین سفارش تولید میوه خشک خرمالو آن هم در این فصل قیمت های بسیار مناسبی را نتیجه می دهد؛ در واقع در این فصل است که می توان میوه را به صورت تازه و مستقیم از باغداران خریداری نموده و به کارگاه ها و کارخانه های تولیدی، جهت خشک کردن ارسال کرد.

در این صورت قیمت ها بسیار مناسب تر از حالتی است که بخواهیم در خارج از فصل و به صورت محصولی سردخانه ای و تولید شده از قبل، خریداری کنیم به ویژه در حجم تناژ که اختلاف قابل توجهی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 4 =