شرایط اعطای نمایندگی پسته بسته بندی شده

اعطای نمایندگی پسته بسته بندی شده در داخل و خارج کشور دارای شرایط خاصی بوده که شاید بسیاری از شرکت های فعال در این زمینه نتوانند از پس آن بر آیند.

بسیاری از مشتریان هنگامی که با ما تماس می گیرند، اذعان می کنند که قصد دارند که نمایندگی پسته بسته بندی شده ما را در کشوری خاص یا شهری خاص بگیرند که ما قصد داریم در این ارتباط کلیاتی را بیان کنیم.

در مورد نمایندگی در داخل کشور قطعا ما به شرکت هایی نمایندگی خود را اعطا می کنیم که بتوانند ضمانت پرداخت نقدی داشته و با قدرت محصولات ما را بفروشند، به دلیل شرایط حاکم بر بازار امکان پرداخت های چندین ماهه حداقل در ابتدای کار وجود ندارد.

اعطای نمایندگی پسته در خارج کشور

و اما خارج کشور….

ما در طی سه سال گذشته با شرکت های زیادی رو به رو شده ایم که همگی ادعای فروش چندیم میلیاردی در کشور های مختلف را داشته اند و حتی یکی از این شرکت ها به دنبال نمایندگی کل اروپا بود!

ما برای تست این شرکت ها اقدام به عقد قرارداد کردیم و حتی قرارداد به شکلی نگارش شد که امتیازات زیادی را به آنان داده بودیم، اما متاسفانه هیچ یک نتوانستند آن گونه که باید شاید در بازار فعالیت کنند به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا من بعد از این شرکت هایی را که قصد دارند با ما تحت عنوان نمایندگی فروش پسته کار کنند را به صورت شش ماهه یا یک ساله به عنوان نماینده فروش تعیین کرده و پس از طی این یک سال ما حاضر به عقد قرارداد خواهیم بود.

شرایط قرارداد چیست؟

این مساله باید به صورت تلفنی و به شکلی کامل مورد بحث قرار گیرد.

چرا که ابهامات زیادی در این ارتباط برای مشتریان وجود داشته که باید ما آن ابهامات را رفع کنیم.

ضمنا به عنوان نکته آخر انواع پسته فله به دلیل عدم توان برندینگ بر روی آن امکان آن که به صورت اعطای نمایندگی پسته به شکل انحصاری باشد را ندارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =