شرکتهای صادرات زعفران اصل ایرانی

شرکتهای صادرات زعفران در ایران سعی می کنند تا محصولات اصل ایرانی را در سطح دنیا ترویج داده و بنیان گذار سنتی تازه در بخش فروش غیر نفتی کشور شوند.

همان طور که می دانید شرکتهای متنوعی در زمینه صادرات زعفران به خارج کشور فعال بوده و هر یک به دنبال آن هستند تا بتوانند با استفاده از محصولات خوب مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کنند، در این بین برخی به واسطه قدرت بازاریابی بیشتر و اقتصاد قوی تر موفق به انجام این کار شده اند.

اگر در این مقاله به دنبال لیستی از شرکتهای صادرکننده زعفران هستید، به شما توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه نکنید، اما اگر می خواهید به پارامتر های موثر بر انتخاب بهترین شرکتهای صادرکننده آشنا شوید با ما همراه باشید.

بهترین شرکت های صادرات زعفران مشخصاتی دارند که مهم ترین آن ها را می توان:

  • ارائه محصولات اصل بدون تقلب (متاسفانه به دلیل حجم تقلب بسیار زیاد توسط کمپانی های صادرکننده زعفران، ارائه محصول اصل یک امتیاز محسوب می شود.)
  • ارائه بسته بندی های شیک منطبق بر نیاز بازار و مشتری
  • ارائه مشاوره رایگان در طی مدت خرید و ارائه محصول در بازار هدف
  • وجود پشتیبانی جهت ارسال سریع محصولات مشتری
  • انجام بسته بندی با برند مشتری
  • و…

اشاره نمود که بازرگانی آرین با دارا بودن مشخصات فوق آماده است تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

شرکتهای صادرات زعفران ایرانی

بحث ما در این مقاله تنها در مورد شرکتهای صادرات زعفران ایرانی بوده و در مقالات بعدی بیشتر به شرکتهای صادرکننده خارجی به خصوص اسپانیایی ها خواهیم پرداخت.

اما نباید فراموش کنیم که ما باید با الگو برداری تجاری از کشور های موفق در زمینه صادرات زعفران اصل همانند اسپانیا، بتوانیم بهترین بازخورد را از صادرات خود داشته باشیم و با پا فشاری بر مواضع قبلی خود از رفتن راه هایی که دیگران خطا رفته اند، خودداری کنیم.

این جمله مصداق کاملی از ضرب المثل “تجربه را تجربه کردن خطاست” می باشد که متاسفانه شرکت های ایرانی این کار را می کنند….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 20 =