شرکت بازرگانی زعفران نگین قلم دار ممتاز

زعفران نگین قلم دار محصولی ممتاز در این بازار است و بنابراین برای صادرات به بازارهای کیفیت محور توسط شرکت های بازرگانی، یک پیشنهاد فوق العاده محسوب می شود.

زعفران به عنوان یکی از محصولات خاص و ویژه در حوزه ی کشاورزی ایران است که حجم بالایی از آن به مصارف داخلی اختصاص یافته و درصد قابل توجهی نیز برای صادرات به کشورهای مختلف استفاده می شود.

طبیعتاً مانند هر محصول دیگری، زعفران تولید شده در ایران نیز بسته به نوع اقلیم منطقه ی کشت، با کیفیت های مختلفی وارد بازار می شود.

از طرفی با در نظر گرفتن این که قسمت های کلاله که اصلی ترین بخش زعفران را تشکیل می دهند و به رنگ قرمز هستند به صورت مجزا و یا ترکیبی با قسمت های سفید رنگ یا خامه پاکسازی و آماده می شوند، درجه بندی های متفاوتی برای زعفران وجود دارد.

به طوری که زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته چهار دسته ی کلی از انواع زعفران را تشکیل می دهند.

در این میان زعفران نگین در بالاترین درجه بندی و کیفیت قرار دارد.

زعفران نگین قلم دار گزینه ای عالی برای صادرات

کاملاً واضح است که تمامی انواع زعفران نگین نیز دارای یک کیفیت یکسان نبوده و بنابراین مواردی مانند زعفران نگین قلم دار بیشترین کیفیت را به خود اختصاص می دهند.

به همین دلیل این محصول برای آن دسته از شرکت های بازرگانی که با کشورهای کیفیت محور تجارت و معاملات اقتصادی دارند، یکی از بهترین پیشنهادات خواهد بود.

درشت بودن رشته های قرمز زعفران در زعفران نگین قلم دار، جزء مشخصه های اصلی این زعفران است که سبب شده یک محصول ویژه ی صادراتی باشد.

طبیعی است که انتخاب یک بسته بندی جذاب ایرانی، نظیر خاتم برای این زعفران، جذابیت و ارزش تجاری این محصول را در بازارهای جهانی افزایش می دهد.

بازرگانی آرین که در زمینه ی ارائه ی انواع خشکبار و زعفران فعال است، به دلیل ارتباط مستقیم با کشاورز می تواند بهترین شرایط قیمتی و کیفیتی را برای شرکت های بازرگانی مختلف چه در خصوص زعفران نگین قلم دار و چه ارقام دیگر فراهم نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − چهار =