شرکت صادرات میوه خشک اسلایس ایرانی

صادرات میوه خشک اسلایس ایرانی با سود قابل ملاحظه ای همراه است. به همین دلیل شرکت های بازرگانی فعال در حوزه ی آجیل و خشکبار می توانند برای تجارت این محصول نیز برنامه ریزی نمایند.

ایران به عنوان یک کشور خاص به لحاظ آب و هوایی و اقلیمی شناخته می شود که به دلیل تنوع آب و هوایی در نقاط مختلف آن، امکان کشت انواع گیاهان و میوه جات با بهترین کیفیت فراهم است.

همین عامل باعث شده که انواع میوه های ایرانی دارای طعمی عالی و کیفیتی بسیار خوب باشند و از آن جایی که مواد اولیه تهیه ی خشکبار انواع میوه ها هستند، بنابراین خشکبار ایرانی طعمی کم نظیر دارد.

این نکته باعث شده که صادرات انواع خشکبار ایرانی به کشورهای مختلف، مورد توجه تاجران و شرکت های بازرگانی و صادراتی قرار گیرد.

صادرات میوه خشک اسلایس خوش طعم ایرانی

خوشبختانه رشد فناوری باعث شده که علاوه بر خشکبار سنتی ایرانی، انواع میوه خشک، به روش صنعتی نیز قابل تولید و ارائه به بازار باشند.

میوه خشک هایی که در بیشترین حجم خود عمدتاً به صورت اسلایس و با کمک انواع دستگاه خشک کن تولید می شوند.

میوه خشک اسلایس ایرانی، به اذعان مشتریان خارجی، طعمی بسیار عالی دارد و به همین دلیل زمینه برای تجارت جهانی این محصول برای شرکت های صادراتی فراهم است.

میوه خشک توت فرنگی، میوه خشک سیب، میوه خشک خرمالو، میوه خشک کیوی، خربزه، گلابی، پرتقال و بسیاری از اقلام دیگر، انواع میوه خشک های اسلایس ایرانی هستند.

صادرات میوه خشک اسلایس هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی به کشورهایی نظیر روسیه، قطر، دبی، لبنان، آلمان، ترکیه و کشورهای دیگر انجام می شود.

همان طور که ملاحظه می کنید، علی رغم تولید انواع میوه خشک در ترکیه، حتی این کشور نیز به دنبال خرید انواع میوه خشک اسلایس از ایران است.

البته مباحثی چون قیمت بالای میوه خشک ایرانی در صادرات میوه خشک اسلایس، نیازمند بررسی و بهبود می باشد.

در واقع چنین قیمتی ناشی از حجم بالای مورد نیاز میوه ی تازه برای خشک کردن است که با در نظر گرفتن هزینه های تولید، رقم بالایی را نتیجه می دهد.

اما به صورت کلی میوه خشک اسلایس، یک محصول جدید و مهم برای توسعه ی تجارت جهانی یک شرکت بازرگانی محسوب می شود که قاعدتاً نیازمند شناخت درستی از نیاز و فرهنگ حاکم بر بازار هدف خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − شش =