شرکت صادرات میوه خشک فله – بسته بندی ایرانی

شرکت صادرات میوه خشک فله – بسته بندی شده سعی می کنند تا محصولات ایرانی را به صورت عمده در دیگر کشور ها بازار یابی کرده و به فروش برسانند.

یکی از مزیت های تولید و صادرات میوه خشک در ایران این است که کشور ما چهار فصل بوده و تمامی انواع میوه های مختلف در کشورمان تولید می شود و به همین دلیل است که می توانیم به جرات بگوییم که تنوع میوه خشک هایی که در کشور ما تولید می شود را نمی توان در هیچ کجای دنیا پیدا کرد.

بر اساس بررسی که ما از مشتریان چند کشوری که با آنان برای فروش مذاکره می کنیم انجام دادیم آنان تنوع و طعم میوه خشک های ایرانی را دلیل اصلی جذب مشتریان به سمت این دست محصولات خوب کشورمان می دانند.

برخی محصولات همانند پسته اگرچه مشتریان زیادی دارد و به کشور های زیادی صادر می شود، اما طبعا سخت گیری های خاصی برای ورود آن به کشور ها وجود داشته و از سویی دیگر مشکلاتی از جمله وجود رقیبان سر سخت کار را برای شرکت های کوچک تر سخت می کند.

از این رو محصولی همانند میوه خشک با دارا بودن بازاری نو پا برای صادرات به دیگر کشور ها محصولی مناسب بوده و ضمن آن سود بیشتری به نسبت خشکبار معروف ایرانی همانند پسته و زعفران دارد.

البته ناگفته نماند که پسته و زعفران خشکبار خوبی برای صادرات بوده اما مشکلات خاص خود را دارند و تنها هدف ما از بیان مزیت های صادراتی میوه خشک روشن نمودن شما برای داشتن تجارتی پر رونق است.

شرکت صادرات میوه خشک آرین

شرکت صادرات میوه خشک آرین با برنامه ریزی در زمینه صادرات انواع میوه خشک توانسته است انواع میوه خشک فله و بسته بندی شده کشورمان را به صورت عمده برای صادرات به خارج کشور محیا کند.

شما نیز می توانید با ارتباط گیری با بخش فروش ما از بهترین پیشنهادات ما بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 7 =