شرکت صادرکننده زرشک پفکی صادراتی

شرکت صادرکننده زرشک معمولا سعی می کنند از رقم پفکی صادراتی برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان خود استفاده کنند، اما مساله اینجاست که در تمام طول سال این محصول موجود نیست، پس راهکار چیست؟

همان طور که می دانید زرشک دارای انواع مختلفی بوده و شرکت های صادرکننده زرشک سعی می کنند تا به تناسب فصل موجودی زرشک در بازار اقدامات لازمه را برای فروش زرشک فصل انجام دهند.

اگر ما به عنوان یک شرکت صادرکننده زرشک بخواهیم پیشنهاد های خود را در طی سال به مشتریان ارائه دهیم این سیستم را به آنان پیشنهاد خواهیم داد.

دو تایم کلیدی برای خرید زرشک ایران به آنان پیشنهاد می دهیم که یکی مهر ماه برای خرید زرشک دانه اناری بوده و دیگری بعد از عید فروردین و اردیبهشت جهت خرید زرشک پفکی می باشد.

خریدران ما معمولا خرید های خود را به شکلی انجام می دهند که بیشترین حجم خریدشان متمرکز بر این دو زمان بوده و در بقیه ایام سال ما سعی می کنیم تا با ارائه زرشک در حجم پایین تر نیاز آنان را بر آورده کنیم.

البته دقت کنید زمان هایی که گفتیم برای خرید بهترین زرشک با بهترین قیمت است، وگرنه در طی سال نیز ما امکان تامین انواع زرشک صادراتی را داریم.

وظایف شرکت صادرکننده زرشک

شرکت صادرکننده زرشک وظایف مهمی را در هنگام عرضه محصول به مشتری داشته و این امر باعث می شود تا این شرکت ها از فروشندگان معمولی در بازار کشور متمایز شوند.

از مهم ترین وظایف یک شرکت صادراتی زرشک شناسایی بهترین محصول برای صادرات به خارج کشور است.

گاهی اشتباهات مدیر خرید یک شرکت در هنگام خرید محصول و عدم تناسب کالای خریداری شده با بازار هدف باعث می شود تا شرکت صادرکننده ضرر های زیادی را متحمل شود.

از دیگر وظایف شرکت های صادرکننده می توان به:

  • انجام امور گمرکی
  • انجام فرایند حمل
  • بسته بندی صادراتی زرشک
  • و…

اشاره نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =