صادرات انواع توت خشک

صادرات انواع توت خشک مرغوب صادراتی مشهد

صادرات انواع توت خشک مرغوب مشهد می تواند یک فعالیت پر سود تلقی شود به همین جهت به محض برداشت قیمت فروش آن در بازار صادراتی مشخص می گردد.

همیشه در همه جا خوانده ایم و شنیده ایم که صادرات محصولات غیر نفتی می تواند کمک شایانی را در رونق اقتصادی کشور داشته باشد و به همین جهت بسیاری از فعالان اقتصادی در کشور ما توصیه می کنند تا صادرکنندگان به صادرات محصولات غیر نفتی روی بیاورند.

به همین جهت می بایست صادرکنندگان خشکبار به خصوص توت خشک از مشوق های صادراتی برخوردار باشند تا بتوانند صادرات این محصول را به راحتی انجام دهند.

در این مقاله می خواهیم اندکی بیشتر پیرامون صادرات انواع توت خشک و وضعیت بازار هدف این محصول در کشور های مختلف صحبت کنیم.

به دلیل آن که مجال آن نیست تا به صورت تک تک به کشور های مختلف بپردازیم، به همین دلیل سعی خواهیم کرد تا به صورت کلی مثال هایی را از نیاز کشور های مختلف و بازار صادراتی هر یک از توت های مشهد برای شما بیان کنیم.

توت درجه یک

بحث در مورد صادرات انواع توت خشک

ما سه نوع توت خشک به شما معرفی کردیم، توت خشک لوکس، توت خشک درجه یک، توت خشک معمولی که هر یک دارای کیفیت های مختلف به همراه قیمت های متفاوتی است که وابسته به بازار هدف می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

حال سوال اینجاست، چه توت خشکی برای چه بازاری؟

توت خشک لوکس معمولا برای بازار هایی مناسب است که مشتریان سخت پسند در آن حضور دارند و به صورت قطعی می خواهید آن بازار را در دست بگیرید، از جمله آن بازار ها می توان به بازار کشور هایی همانند ژاپن اشاره نمود.

اگر شما بخواهید در بازار انواع توت خشک صادراتی این کشور فعالیت کنید، قطعا نیازمند آن خواهید بود که بهترین توت خشک با مشخصات توت لوکس را ارائه دهید.

در بازار ژاپن سالم بودن، درشتی، سفیدی توت خشک و بدون آفت بودن کالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، از دیگر نکاتی که برای صادرات توت به این کشور باید در نظر بگیرید، این است که توت خشک شما ماندگاری سموم نداشته باشد چرا که اگر این مشکل در کالای شما محرض شود، قطعا کالای مربوطه برگشت خواهد خورد.

از دیگر کشور های مصرف کننده این تیپ کالا طبعتا کشور های پیشرفته همانند امریکا، کانادا، فرانسه، آلمان و … هستند که کیفیت محصول برایشان اهمیت دارد.

اما توت خشک درجه یک …..

این نمونه جنس به دلیل تفاوت های بسیار کمی که با توت لوکس دارد و البته قیمت ارزان تر آن مورد توجه مشتریان صادراتی بسیار زیادی قرار دارد و اگر قصد دارید تا به هر یک از کشور های اروپایی، عربی حاشیه خلیج همیشه فارس و … صادرات انجام دهید، این گزینه را هرگز از یاد نبرید.

توت خشک درجه یک به عنوان یک کالای میان رده متوسط به بالا می تواند به عنوان پرچم دار توت خشک ایران در بازار جهانی بوده و قطعا با کیفیت و قیمت مناسب تر این محصول شما می توانید نظر هر خریداری را جلب کنید.

به عنوان مثال در سال گذشته ما موفق شده ایم تا توت خشک درجه یک خود را به کشور امارات صادر کنیم و با توجه به بازخوردی که از بازار خود داشته ایم، آنان از کیفیت محصول راضی هستند.

محصول صادراتی که ما به کشور امارات صادرات داشتیم، مشخصاتی که داشت یک توت سفید، سورت شده، متوسط سایز، بود که در کارتن های ده کیلویی بسته بندی شد.

((در صورتی که مشتریان صادراتی درخواست داشته باشند، محصول به صورت شیرینک شده نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت)).

البته در مورد صادرات انواع توت خشک درجه یک نیز باید بیان کنیم که اگر قصد دارید تا محصولی را برای بسته بندی در کشور هدف ارائه کنید، این گزینه نیز می تواند مورد مناسبی برای کار شما باشد.

در نهایت می رسیم به توت خشک معمولی ….

همان طور که از نام این محصول پیداست، برای مصارف معمولی مناسب بوده و پر واضح است که کیفیت آن به نسبت بقیه محصولاتی که در بالاتر ارائه شد، بسیار پایین تر است.

کشور هایی همانند عراق، ترکیه، روسیه و …. از مشتریان این محصول هستند، با توجه به تجربه ای که در زمینه تجارت توت خشک داریم، روسیه را می توان در بین موارد ذکر شده یک گزینه مستعد جهت صادرات این نوع توت خشک دانست و اگر مشتری در کشور روسیه دارید، ضمن پیشنهاد محصولات درجه یک، می توانید توت خشک معمولی را نیز به آنان پیشنهاد دهید.

نکته آخر در مورد صادرات انواع توت خشک

اگر قصد صادرات این محصول را دارید و کشور هدف خود را می دانید و مشتری در آن کشور دارید، سعی کنید تا طیف وسیعی از محصولات را پیشنهاد دهید تا خود مشتری بتواند از بین محصولات انتخاب خود را انجام دهد، چرا که برخی از همکاران محصولات معمولی را به عنوان کالای درجه یک در برخی از کشور ها عرضه کرده و هنگامی که شما محصول خود را به صورت تکی عرضه می کنید طبیعتا سو تفاهم هایی به وجود می آید.

از سویی دیگر برخی از کشور ها همانند امارات به عنوان چهار راه اقتصادی منطقه محصولات مختلفی را خریداری می کنند وقتی که شما محصولات مختلف را پیشنهاد دهید، قطعا سبد محصول غنی تری برای فروش خواهید داشت.

برای این که بتوانید با دستی پر با مشتری های خود وارد مذاکره شوید، نیاز دارید تا اطلاعات بیشتری داشته باشید، پس حتما مقاله زیر را که در مورد مباحث قیمت گذاری توت خشک است، مطالعه کنید.

قیمت انواع توت خشک صادراتی

مطالعه این مقاله اکیدا توصیه می شود …..

بازرگانی خشکبار آرین آماده است تا با دستی پر انواع محصولات مشهد را با بالاترین سطح کیفی و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار داده و از شما دعوت می کند تا در صورتی که نیاز به خرید حضوری توت خشک از مشهد دارید نیز در خدمت شما عزیزان باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 16 =