صادرات انواع زرشک ممتاز پفکی به روسیه

انواع زرشک که جهت صادرات به روسیه مورد استفاده است دارای چه کیفیتی است؟ آیا ارقام پفکی ممتاز برای فروش در این کشور مناسب است؟

روسیه یکی از آن کشور هایی است که محصولات متفاوتی را از ایران خریداری کرده و به عنوان یک واردکننده بزرگ مواد غذایی از ایران شناخته می شود.

در طی چند ساله گذشته که صادرکنندگان ایرانی مختلف به روسیه رفت و آمد داشته اند، توانسته اند محصولات و خشکبار ایرانی متنوعی را به روس ها معرفی کرده و آنان را مجاب به استفاده از این محصولات نمایند.

شاید در طی چند سال آینده با آشنایی طیف بیشتری از مشتریان با محصولات و خشکبار ایرانی در روسیه، استفاده این دست محصولات افزایش چشم گیری داشته باشد.

زرشک یکی از این محصولات است که مردم روسیه تا قبل از رونق گرفتن روابط تجاری ایران – روسیه چندان با آن آشنایی نداشتند، اما پس از این که تجارت با روسیه رونق گرفت، تجار ایرانی توانستد این محصول خوب کشورمان را در کشور مذکور به فروش برسانند.

بازرگانی آرین برای ارزیابی بازار روسیه جهت فروش زرشک خود به صورت مستقیم دست به کار زد تا بتواند با ارزیابی درست از بازار این کشور، بهترین نتیجه را بگیرد.

ما با ارسال نمونه محصولات خود به همراه پسته صادراتی سعی کردیم تا مقایسه ای را بین زرشک صادراتی و محصولی همانند پسته را داشته باشیم.

در این نبرد پسته به دلیل پر طرفدار بودن برنده شد، اما آن چه که ما از این آزمایش متوجه شدیم این بود که بازار روسیه قابلیت بسیار خوبی را برای فروش زرشک ایرانی دارد.

انواع زرشک صادراتی ایران به روسیه

اگر قصد تجارت با روس ها را دارید، سعی نمایید تا ارزان ترین پیشنهادات خود را به آنان ارائه کنید، چون بازار روسیه کاملا رقابتی بوده و با کوچک ترین تفاوت قیمت مشتری از دست می رود!

بهترین گزینه ها برای صادرات به روسیه محصولاتی از جمله زرشک پفکی ممتاز با قیمت مناسب و زرشک دانه اناری درجه یک است.

گر قصد صادرات زرشک به روسیه را دارید، قبل از هر چیز با مشاوران ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 8 =