صادرات انواع زرشک پفکی بیرجند به امارات

زرشک پفکی بیرجند محصولی مناسب برای صادرات به نقاط مختلف دنیا به خصوص امارات است که تحت عنوان چهار راه اقتصادی خاور میانه شناخته می شود و انواع خشکبار ایران اعم از پسته – زعفران – میوه خشک و… بدان جا صادر می گردد.

امارات یکی از کشور های قدرتمند حاشیه خلیج فارس بوده که بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا در این کشور دفتر هایی را برای تجارت محصولاتشان دارند.

همان طور که گفته شد، این کشور به عنوان چهار راه اقتصادی منطقه خاور میانه است و بسیاری از تجار برای خرید محصولات مورد نیاز خود به این کشور مراجعه می کنند.

خشکبار ایرانی نیز از آن دست محصولاتی است که در بازار امارات به فروش رسیده و مشتریان زیادی دارد.

جالب است بدانید که بسیاری از مشنریان خشکبار کشورمان به دلایل متعددی از سفر به ایران امتناع کرده و محصولات مورد نیاز خود را از دفتر تجار حاضر در امارات خریداری می کنند.

زرشک پفکی بیرجند یکی از چندین نوع خشکبار صادراتی ایران به کشور امارات است.

زرشک پفکی در کنار بسیاری دیگر از انواع خشکبار از جمله پسته، زعفران، عناب و… به کشور امارات صادر شده و مشتری می تواند بر اساس نیاز خود هر یک را از محصولات را انتخاب و خریداری کنند.

قیمت زرشک پفکی بیرجند در امارات

نکته جالب توجه در مورد قیمت محصولات ایرانی در امارات تفاوت قیمت اندک این محصولات با ایران است.

به دلیل این که بسیاری از تجار حجم های بسیار زیادی از این محصول را خریداری می کنند، در نتیجه هزینه های تمام شده برای خشکبار بسیار پایین تمام می شود.

به عنوان مثال هنگامی که مشتری یک کانتینر زرشک خریداری کند، هزینه حمل برای هر کیلو چیزی در حدود 500 تومان خواهد شد، با احتساب این که سود خود را روی قیمت منظور نماید، قیمت نهایی محصول به نسبت ایران چندان تفاوت فاحشی نخواهد داشت.

شما اگر قصد صادرات زرشک به امارات را دارید، می توانید با بازرگانی آرین در ارتباط باشید تا در مورد کم و کیف کار با یکدیگر بحث نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پانزده =