صادرات انواع زرشک پفکی دانه اناری به آلمان

صادرات انواع زرشک به کشور آلمان صورت گرفته و بر اساس آن چه گمرک ایران می گوید، بیشترین حجم فروش متعلق به انواع پفکی و دانه اناری می باشد.

یکی از مشتریان بسیار خوب خشکبار ایران در اروپا کشور آلمان بوده که با توجه به ظرفیت های بسیار خوب این کشور می توان تمامی انواع خشکبار کشورمان را به این کشور صادر نمود.

شاید از خود بپرسید که چرا آلمان به عنوان بهترین خریدار خشکبار در ایران معرفی می شود؟

از آن جایی که آلمان در قاره اروپا به عنوان یک مرکز پخش مواد غذایی است، در نتیجه نیاز زیادی به واردات خشکبار از دیگر کشور ها دارد، این کشور نه تنها از ایران بلکه از تمامی کشور های دنی که در زمینه تولید خشکبار فعال هستند، اقدام به خرید خشکبار می کند.

و اما جایگاه زرشک ایران در آلمان….

زرشک همواره به عنوان گزینه ای بسیار خوب برای صادرات به کشور آلمان بوده است.

در این کشور از زرشک ایران برای بسته بندی، تولید کنسانتره و… استفاده می شود و با توجه به دامنه استفاده وسیع از این کالا بسیاری از صادر کنندگان به صادرات انواع زرشک به آلمان روی آورده اند.

برای صادرات زرشک به آلمان دقت کنید که نوع زرشک اهمیت زیادی دارد در نتیجه برای صادرات ابتدا زرشک پفکی و در مرحله بعدی زرشک دانه اناری را به مشتریان پیشنهاد دهید.

صادرات انواع زرشک و خشکبار ایرانی توسط آرین

بازرگانی خشکبار آرین به دلیل این که در زمینه تجارت انواع خشکبار به آلمان فعال است، در نتیجه هنگام صادرات انواع زرشک سعی می کند تا تمامی دیگر خشکبار ایرانی را به این کشور صادر نمایند.

از مهم ترین محصولاتی که این مجموعه برای صادرات انتخاب می کند شامل:

البته انواع عناب به نسبت دیگر محصولات کمتر برای صادرات استفاده شده اما با این حال به عنوان اصلی ترین محصولات صادراتی ما به حساب می آید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − 4 =