صادرات انواع میوه خشک اسلایس – حبه ای صنعتی مرغوب ایران

صادرات انواع میوه خشک ایران تولیدشده به روش صنعتی به صورت نمونه های اسلایس و حبه ای مرغوب می تواند قدمی به سوی تولید بیشتر و افزایش کیفیت در این محصول منحصر به فرد باشد.

ایران با توجه به اینکه آب و هوای مناسبی برای تولید میوه دارد باید در حوزه صادرات انواع میوه خشک نیز در جهان حرف اول را بزند.

ما در صادرات انواع میوه خشک با کشورهای مختلفی روبرو هستیم که یکی از آنها کشور تایلند می باشد که در حوزه صادرات انواع میوه خشک در جهان با توجه به تنوع میوه خشک صنعتی شناخته شده می باشد.

کشور تایلند با تولید میوه خشک اسلایس و میوه خشک حبه ای، صادرات انواع میوه خشک را در برنامه اصلی خود قرار داده است و این مسأله ای هست که باید به آن بیش از گذشته توجه داشته باشیم.

صادرات انواع میوه خشک صنعتی ایران

ما تولیدکننده بسیاری از میوه های مشتری پسند هستیم که می تواند هر ذائقه ای در جهان را متوجه خود نمایند ولی در حوزه صادرات انواع میوه خشک چطور عمل نموده ایم؟

ما در تولید نمونه های اسلایس و حبه ای با وجود اینکه بسیار تازه کار هستیم ولی توانسته ایم مشتریان میوه خشک صنعتی در داخل را جوابگو باشیم و این محصولات در داخل نه تنها جا افتاده اند بلکه با توجه به استقبال، ناگزیر از واردات میوه خشک تایلندی هستیم.

از این رو با توجه به تولیدکنندگان بسیار خوش فکر در این حوزه باید با افزایش تولید میوه خشک ایرانی به صورت نمونه های میوه خشک اسلایس و حبه ای به سوی صادرات انواع میوه خشک با برنامه ریزی درست و تولید محصولات خاص و مشتری پسند قدم برداریم.

میوه مرغوب ایرانی باید به صورت خشک شده در تمام طول سال جوابگوی بازار داخل و بازارهای صادراتی باشد و پتانسیل خوب تولیدی در این حوزه می تواند در آینده ای نزدیک نوید موفقیتی رو به جلو را در این حوزه بدهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 2 =