صادرات انواع میوه خشک ایرانی اسلایس به قطر

انواع میوه خشک ایرانی اسلایس با توجه به تولیدات خوب و باکیفیتی که در کشورمان در حال انجام می باشد می تواند صادرات بسیار پویایی را به کشور قطر داشته باشد.

انواع میوه خشک ایرانی در بسیاری از کشورها می تواند با تکیه بر بازاریابی به عنوان محصولی جدید بسیار موفق و ارزآور عمل نماید و این حوزه جدید در تولید میوه خشک ایرانی از حوزه های ارزآور می تواند باشد.

انواع میوه خشک ایرانی که با یکی از بیشترین تنوع های تولیدی در کشور در حال انجام می باشد از منظر کیفیت بسیار مطلوب برای بازار جهانی میوه خشک می باشد و کشورهایی مانند قطر می توانند بهترین گزینه باشند اگر محصول با استانداردها و گواهی های لازم تولید شود.

انواع میوه خشک ایرانی اسلایس

انواع میوه خشک ایرانی که از نظر کیفیت تولید و کسب گواهی ها و استاندادهای لازم بسیار خوب عمل نموده است و تولیدکنندگان در این حوزه بسیار موفق در مسیر تولید قرار گرفته اند و باید بتوانند با معرفی و تبلیغات روی صادرات میوه خشک مانور بیشتری داده و این حوزه را به عنوان حوزه ای موفق مدیریت نمایند.

ما در حوزه هایی مانند خشکبار و انواع میوه خشک ایرانی در مورد تبلیغات و بازاریابی در ابتدای راه بوده و در چند سال اخیر گامهایی موفق برداشته ایم ولی این قدمها بسیار کم بوده و مدیریت و برنامه ریزی در این حوزه باید بتواند معرفی بهتری را در این حوزه برای میوه خشک صادراتی به همراه داشته باشد.

قطر به عنوان کشوری مستعد برای واردات انواع محصولات خشکبار می تواند بهترین گزینه برای انواع میوه خشک ایرانی باشد و باید بتوانیم هم در صادرات فله و بیش از همه در ارسال میوه خشک بسته بندی در این کشور فعال عمل نمائیم.

مقوله بسته بندی میوه خشک باید جدی گرفته شود و روی صادرات انواع میوه خشک ایرانی با بسته بندی باید پتانسیل های لازم در داخل کشور کشف و به مرحله بهینه شدن برسد و نیاز به حمایت بیشتر بخش های خصوصی و حمایت از تولید با توجه به بازارهای خوبی که وجود دارد به شدت احساس می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 12 =