صادرات انواع میوه خشک مرغوب مخلوط بسته بندی ایران

میوه خشک مرغوب مخلوط بسته بندی ایران، به عنوان یکی از جدیدترین و بهترین محصولات در حوزه ی انواع آجیل و خشکبار، می تواند موجب رشد صادرات و فروش در بازار جهانی و در نتیجه افزایش ارزآوری برای کشور گردد.

امروزه ارزش صادرات انواع محصولات، به عنوان یک پشتوانه عالی برای تولید و عاملی برای افزایش فروش در حوزه های گوناگون اقتصادی مورد توجه است.

این امر به ویژه در مورد محصولاتی که انواع خاص و متفاوتی از آن در کشور تولید می گردد، اهمیت بیشتری به خود می گیرد.

همان طور که می دانید، ایران در خصوص تولید انواع محصولات کشاورزی و خشکباری در دنیا، حرف زیادی برای گفتن دارد.

سالیان زیادی است که انواع پسته ایرانی، انواع زعفران و بسیاری از محصولات کشاورزی ایران به کشورهای دور و نزدیک صادر می شود.

طعم عالی و کیفیت متفاوت خشکبار ایرانی، یکی از عواملی بوده که موجب رونق و گسترش صادرات این محصولات از ایران شده است.

صادرات میوه خشک مرغوب محصولی عالی برای بازار جهانی

در این میان اما، ارائه ی محصولات جدید و متفاوت در حوزه ی صادرات، یک نیاز و یک شیوه ی عالی برای تداوم صادرات خواهد بود.

صادرات میوه خشک مرغوب یک مثال عالی و کم نظیر در این خصوص است.

در واقع خشکباری که تا دیروز صرفا با تکیه بر شیوه های سنتی تولید می شد، امروزه با استفاده از دستگاه های صنعتی و با کیفیت بیشتری قابلیت تولید دارد.

در حال حاضر انواع میوه خشک صنعتی در کشورهای مختلفی تولید می گردد؛ اما طعم و کیفیت میوه خشک ایرانی، مورد توجه خریداران در بازارهای جهانی قرار گرفته است.

به همین سبب، صادرات میوه خشک مرغوب تولید شده در کشور، زمینه ای عالی برای توسعه ی صادرات محصولات خشکباری محسوب می شود.

و در کنار انواع محصولات صادراتی شامل، زعفران، انواع عناب، انواع زرشک، پسته، انجیر، قیسی و سایر ارقام خشکباری می تواند یک انتخاب عالی برای ادامه کار در بازار جهانی باشد.

صادرات میوه خشک مرغوب بسته بندی ایران

اما صادرات میوه خشک مانند هر محصول دیگری می تواند هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی انجام گیرد.

طبیعتاً در صورت صادرات میوه خشک مرغوب به صورت فله، زمینه برای بسته بندی و برند سازی این محصول توسط کشورهای وارد کننده ای که با بسته بندی مجدد، و تحت برند خود میوه خشک ایرانی را وارد بازار داخلی و یا خارجی خواهند کرد، فراهم خواهد شد.

همان طور که می دانید عدم بسته بندی مناسب محصولات خشکباری ایران نظیر زعفران، تا کنون فرصت های زیادی از مطرح شدن زعفران در جهان به عنوان زعفران ایرانی گرفته است.

و در عوض زعفران ایرانی در بازارهای جهانی تحت برندهای خارجی شناخته می شود.

بنابراین و علی رغم گذشت چندین سال از صادرات میوه خشک مرغوب، در صورتی که تجار عزیز و شرکت های بازرگانی به مقوله صادرات میوه خشک بسته بندی، توجه بیشتری داشته باشند، می توان میوه خشک ایرانی را در بهترین بسته بندی و برندهای ایرانی به دنیا معرفی نمود.

بدین ترتیب با یک برنامه ریزی دقیق می توان از تجربه ی تلخ صادرات زعفران فله، در زمینه ی صادرات میوه خشک استفاده نموده و با قدرت بیشتری در بازار جهانی فعالیت کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =